Devadesátky v hlavní roli kolekce Victorie Beckham pro Reebok

Už potřetí se značka Reebok spojila Victorií Beckham, aby společně uvedly na trh kolekci sportovního oblečení. „Rozhodli jsme se připomenout uvolněný devadesátkový look, ale přinášíme ho v moderním podání tak, aby oslovil současného zákazníka,“ říká  Victoria Beckham, jedna z největších světových módních ikon. Celá kolekce se nese v duchu svěžích barev i originálních materiálů, z látek Beckham použila například japonské froté. Zajímavou novinkou jsou pletené střihy kombinované s prodyšnou bavlněnou a hedvábnou směsí.

Funkční vrstva proti UV paprskům

Střihy jsou ostré a přiléhavé, přitom ale poskytují maximální flexibilitu. Oblečení je druhá kůže, takže díky materiálům příjemným na dotek jsou zejména mikiny a bombery skvělou volbou pro letní sezónu. „Vše lze lehce kombinovat se streetwearovým oblečením. Tyto kousky jsme navrhly tak, aby poskytovaly optimální výkon do fitka nebo tělocvičny, ale zároveň byly kombinovatelné a použitelné v jiných momentech života,“ dodává britská návrhářka.

Celá kolekce má promyšlenou technologii. Díky funkční vrstvě jsou kousky ideální na trénink ve fitku, zároveň se ale hodí pro jakoukoli jinou aktivitu ve škole nebo ve městě. Kromě topů, legín a mikin kolekci doplňují také stylové batohy a crossbody tašky.

Je jedno, zda patříte mezi sportovní nadšence, či nikoli. Nová kolekce je určená všem, kteří od oblečení chtějí něco víc. Výjimečná je i díky speciální textilii s UV 50 faktorem chránicí před slunečními paprsky a zároveň odvádějící pot. „Kolekce je ideální kombinací Victoriina vytříbeného vkusu a technických požadavků na sportovní oblečení,“ říká Michael Parker, módní ředitel Reeboku.

Chci nosit kousky, které se pohybují se mnou a rezonují s mým životním stylem.
Victoria Beckham Reebok

Čistý design a funkčnost

„Klíčovými pilíři kolekce jsou čistý design a dokonalá funkčnost při pohybu,“ říká Beckham. „Chceme i nadále přinášet nový pohled na to, jak se má sportovní oblečení vyvíjet v souladu s potřebami našeho rozmanitého životního stylu a přístupu k estetice,“ dodává Parker.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Na wishlistu redakce ELLE:
cara magazin

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. Stačí kliknout ZDE. (Akce platí pouze pro ČR.)