5 influencerek, které vás naučí, jak doma cvičit

Stále se od začátku roku přemlouváte, že začnete cvičit? Chcete si zpevnit nebo vytvarovat postavu? Zhubnout nějaké to kilo? Berme současnou situaci nejen v Česku jako výzvu dohnat všechny resty, na které jsme v minulosti neměli čas. A cvičení může být jedním z nich. Sport vám pomůže nejen k lepší fyzické kondici, ale i k tomu, že se budete cítit psychicky lépe. Nevěříte? Vyzkoušejte cvičit týden a uvidíte tu změnu.

Vybrali jsme pro vás pět našich oblíbených influencerů, podle kterých si rádi zacvičíme my. Dost řečí… jdeme na to! 

Melissa Wood Health 

@melissawoodhealth

Máma dvou dětí, trenérka, milovnice pilates a jógy. Věřte nám, její postavu budete chtít mít. Její MWHmethod je legendární, ale pokud nechcete utrácet za placenou aplikaci, můžete ji třeba jen sledovat na YouTube nebo Instagramu, kam dává skvělá videa.

 

cara

Carolina Daur

@carodaur

Carolina není primárně fitness influencerka. Tato německá blogerka s více jak dvěma miliony followerů na Instagramu rozhodně nesmí chybět na žádném týdnu módy a je tváří mnoha světových značek. Jak se drobná blondýnka dopracovala ke své štíhlé postavě? Pravidelným cvičením. Proto s kamarádkou natočily pár videí na YouTube, podle kterých si snadno můžete zacvičit. Jejich největší výhoda? Rozhodně čas! My v redakci ELLE milujeme její 14minutové video na spalování tuků i 7minutové video, jež vás dovede k plochému bříšku. 

 

cara

Megan Roup

@meganroup

Newyorská trenérka vymyslela originální cardio taneční metodu cvičení, po které šílí většina amerických modelek a influencerů. Cvičí s ní třeba naše oblíbená Arielle Charnas. Pokud máte rádi tanec, pak její aplikaci na cvičení doma rozhodně potřebujete. Vyzkoušejte si s ní zatancovat nejdřív třeba na YouTube a uvidíte, jestli vás bude cvičení bavit. Je to jízda!

 

cara

Kelsey Wells

@kelseywells

Domácí cvičení je její specialitou. Jako čerstvá maminka hledala způsob, jak se dostat zpátky do formy a nakonec ze svého nápadu vytvořila velké fitness impérium. Můžete si stáhnout její aplikaci nebo vyzkoušet cvičení na YouTube. Rozhodně vás nebude šetřit! Podívejte se na Instagram, kde najdete „předtím a potom“ fotografie jejích klientek. Je to pecka!

 

cara

Romee Strijd

@romeestrijd

Romee není fitness trenérka, ale o zdravém životním stylu rozhodně něco ví. Tato světová topmodelka patřící k andílkům z Victoria’s Secret natočila několik videí, podle nichž můžete cvičit kdekoli a kdykoli. Pokud hledáte ke cvičení motivaci, doporučujeme dát „follow“ jejímu instagramovému účtu. 

cara
cara magazin

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. Stačí kliknout ZDE. (Akce platí pouze pro ČR.)