REKLAMA

Český concept store Still Life představuje demi-fine šperky z Bali

REKLAMA

Nesezónní demi-fine kolekce pod hlavičkou Lemon Soda Studio představuje pravé barokní perly ze sladkých a slaných vod z oblastí jižních moří a minimalistické vrstvené prsteny z ryzího stříbra v sofistikované, jednoduché a elegantní estetice.

Perly v moderním pojetí

Kombinace tradičního zpracování s moderním twistem podtrhuje ženskost a zvýrazňuje svébytný styl. Perly jsou nadčasovým trendem, který si zaslouží vkusně oprášit. Vybrané přírodní materiály a drahé kovy v sobě také nesou skrytý význam pro jejich nositelky i nostele – šperky z kolekce jsou totiž určené nejen pro ženy, ale také muže, bez nutné definice nálepek. Stříbro, tradiční drahý kov, přináší do kolekce jasnost, čirost, nevinnost i sílu.Okolo perel se zase tradují až kouzelné vlastnosti – mají podporovat harmonii, vylepšovat spánek, a také prý mohou mít až léčivý vliv. Zda je to pravda netušíme, ale taková terapie nákupem krsáných věcí zaručeně mýtem není.

Lemon soda for Still lif
Info ikona

 

Kousek Česka na Bali a naopak

Za konceptuální obchodem Still Life stojí kreativní Češka Tereza Bílá, která dlouhodbě žije a působí na Bali. Lemon Soda Studio vzniká jako sesterská značka, která spolupracuje s tradičními indonéskými klenotníky, kteří byli po celá desetiletí vzděláváni a předávají si znalosti v rodinách. Nová značka vzniká v období pandemie, aby svou první kolekcí podpořila balijské stříbrníky. Produkce ctí filozofii udržitelnosti a reckyluje všechny neuvyužité materiály tak, aby neskončily v místní přírodě.

 

Lemon Soda Studio for Still life
Info ikona
Lemon Soda Studio for Still life
Info ikona
Lemon Soda Studio for Still life
Info ikona
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA