REKLAMA

#ELLEinsta: 10 nejžhavějších značek plavek podle Instagramu

Letní sezona je za dveřmi! Vlastně, ne tak úplně za dveřmi, ale velice blízko. Ale co si budeme nalhávat, hezké plavky se kupují celoročně! Nemusíte smutnit, že jste si letos v zimě nestihli zaletět na Bali, do Miami nebo jste si neudělali hezkou fotku na bělostných plážích mexického Tulumu. Díky Instagramu jako by se stalo… Stačí sledovat správné IT girls a užít si jejich plážové reporty z těch nejnádhernějších míst na světě. A pokud někdo dobře zná ty nejvíc cool značky plavek, pak to jsou právě ony.

Jaké plavky tedy mají být na seznamu must-have kousků letošní letní sezony podle světových influencerek?

Zde je náš ELLE seznam:

Self Portrait

Pokud tuhle značku znáte jen díky nádherným romantickým šatům, pak je potřeba přidat jim další benefit – opravdu sexy plavky! Nosí je Meghan Markle, Chrissy Teigen i Michelle Obama a skvěle budou vypadat nejen na pláží, ale i ve městě, když si k nim obléknete třeba džínové šortky. 

cara

Amaio Swim

Těžko najdete plavky, jež budou vypadat víc elegantně než tyto. 

cara

Anemone

Linie inspirovaná Kate Moss a 90. léty je vše, co očekáváte od minimalistického retro stylu. 

cara

Onia x We Wore What

Tahle limitovaná spolupráce s Danielle Bernstein (známou jako WeWoreWhat) nás opravdu baví. A je vidět, že světové celebrity včele s Kylie Jenner také!

cara

Caroline Constas

Kolumbijská návrhářka šatů představila svoji plavkovou kolekci a my toužíme po každém jejím kousku. 

cara

Topic of C

Za svoji kariéru oblékla kráska z přehlídek Victoria’s Secret Candice Swanepoel hodně plavek, proto není žádným překvapením, že si založila svoji vlastní značku. A její jednodílné plavky jsou prostě úžasné!

cara

Sidway

Tyhle plavky jsou všechno, co bychom si přály nosit u bazénu v kalifornské Santa Barbaře. Retro střihy + roztomilé vzory = perfektní fotka na Instagram.

cara

Hunza G

Jestli jste o nich ještě neslyšeli, pak brzy uslyšíte! Super vykrojené střihy, nabíraný strečový materiál a výrazné barvy jsou mantrou vyznavačů módy 80. let. 

cara

Bruna Malucelli

Gigi who? Když jde o plavky s vlastním jménem, pak tahle brazilská značka uhodila hřebíček na hlavičku.

cara

Matteau

V jednoduchosti je prostě krása!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA