Nejlepší výzvy v době karantény

Zatímco koronavirus nás většinou stále drží spíše doma, svět sociálních sítí nečekaně ožil a snaží se rozčeřit nudu všedních dnů. Pokud už vás nebaví sledovat seriály na Netflixu a většinu knih ve své knihovně jste přečetli dvakrát, přišel čas zapojit se do některé z výzev, jež kolují na Instagramu. Oblékněte si večerní šaty a vyrazte s odpadky, z polštáře udělejte model haute couture nebo během vaší kosmetické rutiny pojídejte špagety. Možností máte dost. Tak kterou si vyberete?

#PILLOWCHALLENGE

Zapomeňte na drahé róby od vyhlášených návrhářů a oblékněte se do polštáře. Inspiraci najdete ZDE. Zapojila se většina světových influencerů, ale třeba také herečky Halle Berry nebo Anne Hathaway.

cara

#GOINGNOWHEREBUTFUCKITIMGETTINGDRESSED

Zatímco většina z nás denně obléká tepláky a mikinu, jiní se snaží udržet svůj život (i styl) v co nejnormálnějším módu. Právě proto vymyslela Leandra (Medine) Cohen, zakladatelka blogu Man Repeller’s výzvu #GoingNowhereButFuckItImGettingDressed Pod tímto hashtagem najdete více než 8 tisíc příspěvků. 

cara

#MASKSNACK

Domácí umění péče o pleť stoupla během karantény na novou úroveň. Svět sociálních sítí zareagoval hashtagem #masksnack. K životu ho přivedla podelka Pyper a její post s maskou na obličeji a pojídáním špaget brzy obletěl digitální svět. 

cara

THE #CULTGAIALETSDANCE CHALLENGE

Značka Gult Gaia patří na sociálních sítích mezi „love brandy“. Proto bylo víc než jasné, že jejich výzva #CultGaiaLetsDance se rozhodně chytne. Stačí odeslat taneční video s tímto hashtagem na svoje sociální sítě a označit profil @cultgaia. Za každé takové sdílení se značka z Los Angeles zavázala dát 25 dolarů na charitu.

cara

Tento článek pochází z původní produkce ELLE Australia. Autorka Diandra Malivindi.

ELLE

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. Stačí kliknout ZDE. (Akce platí pouze pro ČR.)

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA