Exkluzivně pro ELLE: Kendall Jenner o kolekci Giambattista Valli x H&M

Jak jsi se cítila oblečená v nové kolekci Giambattista Valli x H&M? 

Miluji dramatické střihy a siluety nové kolekce Giambattista Valli x H&M! Bez námahy se člověk ocitne v centru pozornosti každého večírku nebo party. To je báječné! Moc se mi líbí Giamby osobní dotek v celé kolekci! Jako by člověk oblékl kus jeho samotného.

Jaké byly tvoje bezprostřední pocity, když jsi kolekci viděla poprvé? 

Prostě nádhera! Všechny ty dechberoucí detaily, zdobení, výšivky, tyl… to je prostě Giambattista Valli. A v kombinaci s cenově dostupnými materiály H&M a myšlenkou, že jeho modely teď může nosit celý svět, mě to hřeje u srdce. 

Jaký je tvůj oblíbený kousek z této kolekce? 

Nemůžu si pomoct, ale zamilovala jsem si červené tylové šaty s asymetrickým střihem, které mám oblečené na kampani a také jsem v nich ukončovala přehlídku.  Ale zároveň vidím sebe samu nosit kožené kalhoty a některou z kabelek z této jedinečné kolekce.

GIAMBATTISTA VALLI x H&M

Jak by jsi osobně tyhle kousky z kolekce Giambattista Valli x H&M nosila? 

Ty červené šaty bych určitě oblékla s oblíbeným párem sandálů na podpatku, ale vlastně bych si je dovedla představit i s nějakými „boots”, tedy kozačkami na platformě. Dodalo by to stylingu pěkný kontrast. Kožené kalhoty bych rozhodně oblékla s nějakým vintage tričkem a teniskami. A kabelky? Ty budou skvěle vypadat naprosto k čemukoliv! 

Prozraď mi nějakou historku z vašeho focení kolekce Giambattista Valli x H&M v Římě?

Být v Gimby rodném městě bylo opravdu něčím hodně speciální. On sám mi dal neuvěřitelně dlouhý seznam míst se skvělým jídlem, designem i kulturou, které musím vidět. Je vždy skvělé mít průvodce, který je ve městě doma. Jeho společnosti si budu vážit navždy! 

Co sama nejvíc obdivuješ na práci Giambattisty Valli?

Jeho kreativitu a lidskost, která Giambattista vkládá do každého ze svých návrhů. Když obléknete jeho šaty, cítíte se něčím velice speciální, ale zároveň sama sebou. To je jeho zvláštní dovednost a dar, který obdivuji a miluji.

EBC promo