Jak letos v létě nosit sako podle našich oblíbených it-girls?

Už jsme vám říkaly, jak moc milujeme saka? Takže ve zkratce – je to láska jako trám, nedokážeme bez nich žít a nejraději bychom je nosily pořád. A to i teď, v létě. Sako samo o sobě sice není ten nejletnější kousek oblečení, ale může být! Jak na něj, abyste se cítily pohodlně i v přehřátých dopravních prostředcích a v klimatizované kanceláři? 

Základním pravidlem je, že sako na jaro a léto musí být z přírodních materiálů. Jinak riskujete, že vám po čele potečou potůčky potu už na první zastávce autobusu. Pozor si dejte na polyesterové podšívky. Je to sice jen malý kousek látky, ale věřte, že vám dokáže pořádně znepříjemnit život. Sako by mělo být světlé a ideálně většího, oversized střihu, třeba pánské.

Jakmile svůj perfektní kousek najdete, máte vyhráno. Noste ho v setu s kraťasy (ty mohou být stejné barvy, ale rozhodně to není pravidlo, nebojte se je kombinovat dle libosti), k sukni, šatům i k džínám. Je ideální na ranní cesty do práce a na pozdní večery, až se budete po náplavce vracet domů z letního kina nebo drinku s kamarády. Věřte nám, že ho jen tak nesundáte. 

 

EBC promo