3 trendy, jež už tu byly a bude chytré se jich stále držet

Podívejme se zpátky do roku 2007. O slovo se tehdy hlásily „crop topy”, v televizi běžela Superdrbna a Kai Gerber ještě neměla o modelingu ani nejmenší potuchy. Přesto právě tento rok přinesl mnoho trendů, které se letos vrátily zpátky jako boomerang. Zařaďte proto s námi zpětný chod a načerpejte inspiraci pro sezónu jaro a léto 2020 v minulosti. 

TREND #1: Baby trička

Jsou krátká, ve sladkých barvách a definitivně ne pro každého. Pokud ale chcete dodat svému stylu špetku holčičí rozvernosti a sexy letní atmosféry, neznáme lepší kousek. Oblékněte s džínovými šortkami, ale cool budou vypadat i k elegantnímu dámskému kostýmu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
tričko, Paco Rabanne, 5810 Kč

tričko, Paco Rabanne, 5810 Kč

cara

TREND #2: malé kabelky

Mobil. Peněženka. Oblíbená rtěnka. Nečekejte, že se vám to kabelek tohoto druhu vejde víc. Ale není to jedno? Důležité je, že „mini shoulder bags” prostě super stylově vypadají! (A jestli se nemůžete rozhodnout přečtěte si článek ZDE)

kabelka, Bottega Veneta, Mconcept.cz, 67 470 Kč

kabelka, Bottega Veneta, Mconcept.cz, 67 470 Kč

cara

TREND #3: bucket hat 

Zapomeňte na „bad hair day”! Stačí si na hlavu narazit tento klobuček a máte po problému. A dávno už neplatí, že ho můžete nosit jen při sportu. Vlastně právě naopak! Doplňte s ním svůj oblíbený městský look a neuděláte chybu. Více o tomto trendu se dočtete ZDE - PODZIM V KLOBOUKU: UŽ MÁTE BUCKET HAT?

Zobrazit příspěvek na Instagramu
klobouk, Jennifer Behr, 5452 Kč

klobouk, Jennifer Behr, 5452 Kč

cara
ELLE

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. Stačí kliknout ZDE. (Akce platí pouze pro ČR.)