Koho sledovat na Instagramu: Emili Sindlev

Dlouhou dobu byl skandinávský styl synonymem pro minimalistickou změť černé a tmavě modré doplněné odvážnou béžovou či šedou. Teď se v zemích s bílými nocemi naprosto uvolňují pravidla a módní svět kouká zcela opačným směrem. Po něčem neokoukaném, komplikovanějším a osobitějším. Pravidla neplatí! Všechno co jste slyšeli je lež, skandinávské ženy nejsou konzervativní minimalistky co neriskují. 

Dvadvacetiletá stylistka na volné noze se svojí kreativitu nebojí nechat proudit zcela volně. Proč byste jí měli dát follow? 

 

STYL

Pro Emili neexistuje snad žádná hranice, co se barev, vzorů nebo střih týče. Jasně zelená s červenou a žlutou? Není problém. Jasně, něco podobného chce trochu odvahy ale na druhou stranu, opravdu je to tak komplikovaná záležitost? Oblečení je jenom obal. Tak se nebojte odvázat a zkuste něco. Co nejhoršího se může stát? Ulice je vaše módní molo!

KRÁSA

Tady se budeme opakovat. Ale stejně jako naše předchozí stylové insta crushe ani Emili není velkým fanouškem nepřirozeného makeupu. Vlasy nechává přirozeně vlát a pleť jen projasní a použije korektor. Nejdůležitější součástí  jejího denního looku je výrazné obočí. 

DOPLŇKY

Barvené kabelky, tenisky, kloboučky, gumičky do vlasů, sponky, pásky, náušnice. Emili, jak se říká, docela straka. A proč ne, dokonalost je přeci v detailech. Na Emili byste mohli koukat celý den a pokaždé byste objevili nějaký nový detail, který jste předtím přehlédli. Tahle kráska prostě nepodceňuje vůbec nic. 

Tištěný magazín

Elle cover
REKLAMA