Louis Vuitton představil nová sluchátka

Nové barvy, povrchy i funkce, vylepšený zvukový výkon – užijte si to nejlepší a zažívejte hudbu s nejmodernějšími bezdrátovými sluchátky Louis Vuitton Horizon. Mají znaky typické pro značku Louis Vuitton, jako je kulatý kovový štítek nesoucí kultovní iniciály LV nebo kvítek Monogram. Tito noví přenosní společníci jsou nyní v prodeji v pěti barvách: černé, čistě bílé, jasně červené, růžové a neonově žluté. Můžete se držet klasiky nebo zvolit trendy divočinu!

Nabíjecí pouzdro, které je k dispozici v odstínu grafit, navazuje na design chytrých propojených hodinek Tambour Horizon. Sluchátka integrují svěží vzhled a špičkovou technologii včetně dvou nových funkcí: aktivní režim potlačení šumu pro nerušený poslech a ještě lepší kvalitu zvuku, a režim okolního poslechu, abyste zůstali v kontaktu s okolím.

Celková výdrž baterie byla prodloužena na 30 hodin, s výdrží deset hodin na jedno nabití.  Navíc lze sluchátka dvakrát dobít na dalších 10 hodin poslechu z jejich nabíjecího pouzdra, které funguje jako powerbanka. Výkon bezdrátových sluchátek se díky bezdrátovému nabíjení dvojitých mikrofonů v každém sluchátku (které lze použít samostatně) výrazně zvýšil. Nabíječka byla vylepšena ještě přesnějším indikátorem LED baterie.

Kvalita zvuku sluchátek Louis Vuitton Horizon je jednou z nejlepších ve své třídě, k čemuž přispěl i systém vyvinutý specializovanou audio firmou Master & Dynamic. Pět nových modelů bezdrátových sluchátek, které jsou plnohodnotným doplňkem  životního stylu Louis Vuitton, je kompatibilní se všemi zařízeními Bluetooth® a také s chytrými hodinkami Tambour Horizon.

cara magazin

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. Stačí kliknout ZDE. (Akce platí pouze pro ČR.)

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA