MBPFW 2021: SLEDUJTE LIVE PŘEHLÍDKU MICHAELA KOVÁČIKA V 18:00

 

Pomyslným pojícím tónem kolekce je motto “PARTY IS NOT OVER”. Tato nálada symbolizuje skutečnost, že i napříč probíhající světové pandemie COVID-19 v nás život jako takový nevymizel a o to víc si vážíme společných chvílí. Se vší úctou k aktuální situaci a možnostem se klienti značky Michael Kováčik mohou i nadále obléct do hedvábného šifonu, saténu nebo novinek z prodyšnějších přírodních materiálů.

Vedle očekávané dávky nadčasové smyslnosti Michael přizpůsobil své siluety kolekce podzim/zima 2021 tak, aby klientku dokázaly provázet celým dnem. Můžeme se těšit na kousky, které si s lehkostí oblékne do města, na posezení s přáteli nebo na dovolené. 

 

 

Možnost seznámení se kousky či nákupu “PARTY IS NOT OVER” bude v rámci POP UP PRIVEÉ LOUNGE, příjemě situovaným ve Four Seasons Hotel Prague. Pro vstup do POP UP PRIVEÉ LOUNGE je třeba sjednat přesný čas návštěvy. Jsme velice rádi, že se dokážeme divákům a klientům příblížit alespoň touto formou, která je v tuto chvíli také nejbezpečnější a budeme věřit na brzká setkání tak, jak tomu bylo v minulosti.

 

 

PARTY IS NOT OVER doprovází krátký náladový vizuál, o který se postaral team: fotografie Daniela Pilná, modelka Kateřina Libovická (Elite Model Management), vizáž Eliška Matějková, produkce DILIGENT MOMENTS STUDIO, asistentka produkce Kristýna Zbořilová, video Tereza Chudáčková a speciální poděkování POLAGRAPH.

Mohlo by se vám líbit

Jedinečný zážitek z MBPFW FW21? Letos si ho užijete v autokině

Mercedes-Benz Prague Fashion Week premiérově zve své návštěvníky na jarní sezónu FW21 do autokina. MBPFW Drive-in Cinema vznikne od 1. do 3. května v prostoru parkoviště u haly 25 v Pražské tržnici v Holešovicích.
elle.cz