Módní ikona Johnny Depp: Top looky krále street stylu

Americký herec Johnny Depp, jehož proslavily filmy jako Střihoruký Edward, Piráti z Karibiku, Kokain či Fantastická zvířata, 9. června slaví své devětapadesáté narozeniny. Ačkoliv neslaví kulatiny, jeho letošní narozeniny budou možná těmi nejhezčími a nejveselejšími, protože po dlouhých šesti letech skončily jeho soudní tahanice s herečkou Amber Heard, která se stala slavnou především díky filmům Aquaman a Nikdy to nevzdávej.  

Johnny si svou početnou fanouškovskou základnu podmanil nejen díky svým rolím, ale také díky svému nenucenému street stylu, který kopírují miliony fashion lovers po celém světě. Výrazné doplňky a nedbalá elegance se staly synonymem pro Johnnyho Deppa.  

Z jeho stylu a šarmu se rozhodly těžit i známé světové značky, se kterými Depp navázal spolupráci. Nejslavnější je hercovo spojení s luxusní značkou Dior. V roce 2015 se stal ambasadorem vůně Dior Sauvage, kterou navrhl Francois Demachy, klíčový parfumér tohoto známého módního domu.

 

Klobouky, vzory a džíny. Podívejte se na top street stylové looky Johnnyho Deppa:

 

Johnny Depp se dostal na výsluní v roce 1990 po jeho ztvárnění Střihorukého Edwarda. Na natáčení tohoto snímku se seznámil s herečkou Winonou Ryder, která je považována za street stylovou ikonu devadesátých let. Po vztahu s Ryder začal Depp randit se světově proslulou britskou modelkou Kate Moss, která ho letos podpořila v jeho soudním procesu proti Amber Heard. Krátce po rozchodu s Moss se zamiloval do francouzské zpěvačky Vanessy Paradis, se kterou vychoval jejich dvě děti – dceru Lily-Rose Melody a syna Jacka. Lily-Rose se vydala v otcových i matčiných šlépějích a stala se známou herečkou a modelkou, která má blízko k módě. Díky své kráse i svému vkusu se stala ambasadorkou značky Chanel a patří mezi nejvyhledávanější mladé hvězdy Hollywoodu.  

Po rozchodu s Paradis herec přiznal vztah s herečkou Amber Heard, se kterou se seznámil během natáčení Rumového deníku. Ačkoliv byl Depp v mládí zasnoubený s herečkou Jennifer Grey i herečkou Sherilyn Fenn, své „ANO“ se rozhodl v roce 2015 říct až Heard. 

 

Spravedlnost pro Johnnyho! Depp vyhrál soudní bitvu proti Heard

elle.cz

 

Zdroje: Wikipedia Commons, The Richest