REKLAMA

Co musíte vědět o jarním MBPFW?

REKLAMA

 

„Upřímně? Vraťte mi molo,“ prosí v jednom z článků The New York Times módní publicistka Vanessa Friedman. Ve velmi otevřeném textu hovoří o třech dnech proválených úpěnlivým sledováním monitoru. Proč? Byla pozvána do první řady on-line streamovaných přehlídek haute couture kolekcí. Pandemie zkrátka v minulém roce zamíchala kartami, a ne každý módní dům zvládl nabídnout důstojnou alternativu. Tu ale nabízí letošní vydání jarního Mercedes – Benz Prague Fashion Weeku, který se navzdory době koná! Co je třeba vědět?

Počasí

Ne, to není vtip. Opravdu se podívejte na víkendovou předpověď. Neděle nás dokonce uvítá se stoprocentní možností srážek. To znamená, žádné výčitky z toho, že zůstanete přikování k telefonům a monitorům a budete i skrze naše instagramové zpravodajství z místa akce krájet atmosféru pražského módního svátku.

Kinematický zážitek

Přehlídky se tentokráte budou virtuálně promítat návštěvníkům v předpřipraveném drive-inu kině. To znamená, že budeme mít stejný výhled i jako naše šéfredaktorka Valentina.

Dva dny plné zážitků

My osobně se moc těšíme na přehlídky La Formely, talentů ze selekce Van Graaf a Lukáše Krnáče. Skutečně obdivujeme a smekáme před každým zúčastněným, protože produkce celé vyvzorované kolekce určitě nebylo v době karantény snadné. Co přehlídka, to zážitek. S námi se navíc hravě zorientujete, každý den vám přineseme odkaz na sledování jednotlivých přehlídek, a pak souhrnné galerie s komentáři. Podíváte se s námi i exkluzivně do backstage.

 

Takový program vás na víkend čeká, když budete sledovat naše zpravodajství z místa činu!
Info ikona
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA