Červená barva, trend nejen právě přicházející sezony

Trendy se mění rychle, ale některé barvy jsou věčným evergreenem. Červená je jednou z nich. Letošní jaro nám přináší nový pohled na klasickou červenou – je to nejen barva lásky a vášně, ale stala se i důležitou součástí našich šatníků a stává se nepostradatelným prvkem každého módního nadšence. Pokud jste její velkou oblibu postřehli již na podzim minulého roku, nemýlíte se. Už nějakou chvíli se blýská na výsluní a z oslavného piedestalu ji jen tak někdo nesesadí. Jak ji nosit, ať už ji milujete, či jste s ní doposud nesympatizovali? Naučte se tuto výraznou barvu nosit na všechny způsoby, od pracovních setkání po večerní party.

Red Office Chic

Zapomeňte na to, že v případě červené barvy se musíte spoléhat jen na večerní příležitosti a roušku noci. I v práci můžete tuto barvu nosit elegantně a jako skutečný profesionál. Volte střídmé kousky v červené, jako jsou šaty nebo sako, a kombinujte je s neutrálními barvami, abyste vytvořili pečlivě vyvážený a sofistikovaný vzhled. Skvěle poslouží kombinace červené s korporátní šedou nebo tmavě modrou. Dopřejte si nízké tenisky nebo boty na podpatku, z nichž budou vykukovat hravé červené ponožky nebo punčochy, nebo vytvořte sportovně elegantní look kombinací červeného svetru nebo mikiny s denimovými kalhotami nebo oversized sukní. Office Chic móda ještě nikdy nebyla tak cool jako nyní.

Chceme je, ale nemůžeme je mít. Kabelky, na které se teď stojí fronty

elle.cz

Velká večerní červená

Držet se při zemi, nebo jít do plných? V případě večerní události se do červené můžete pořádně obout. Vyberte si červené šaty, které zdůrazní vaši postavu a přidají vám sebevědomí, dejte této barvě prostor ve svém šatníku a buďte připraveni vyčnívat v každé situaci. Pokud se na full red look necítíte, vsaďte na červené doplňky. Výrazné náušnice, brýle nebo kabelka budou červeným esem ve vašem rukávu.

Vaše alter ego: majitelka galerie

Kulturní akce se neobejdou bez příslušného dress code, ať už se chystáte do divadla či na vernisáž. Trend červené vytvoří výrazný kontrast s ostatními barvami, ať už se jedná o klasickou černou nebo tmavě modrou. Proto vsaďte na skutečně hravé doplňky v podobě červených detailů – je jedno, zda vaši róbu umělecky doplní červený límeček roláku či artsy kabelka. Hlavní roli daného večera sehrajete vy.

Červená barva, trend jara 2024

Zdroj: ELLE.com, W Magazine