TikTok zplodil další trend. Jak jej nosit se zeptejte vašeho dědy

Tato estetika vzešla ve známost nejprve jako „Grandpa Core“. Popsali byste tak asi každého, kdo by na sebe vzal prošívanou vestu, doplnil ji o (často nevzhledný) pletený svetr, široké manšestráky a to vše navrstvil spolu s pletenou šálou, koženkovými mokasínami a kšiltovkou. Grandpa core zkrátka tvoří vše, co byste našli ve skříni vašeho dědečka. Vezměte to, zkombinujte s vaším současným šatníkem a dostanete něco, co by váš děda oblékl na zahradu i na nedělní oběd. Jen se ho zeptejte, poradí vám nejlépe. 

Jste taky Eclectic Grandpa?

Genderově neutrálnímu šatníku ve stylu vašeho dědečka bude v nadcházejícím roce přáno. Během pandemie jsme se poučili i tom, že není nad pletený svetr z kvalitního kašmíru a teplé ponožky. Nabyté znalosti nyní povýšíme na plnohodnotný outfit tím, že je doplníme dalšími vysoce praktickými kousky, o kterých nám naši prarodiče kladli na srdce, že jsou nesmírně důležité – mimochodem, oblékli jste si pod košili košilku, aby vám netáhlo na záda? Ujistěte se, že máte také teplou vestu (ideálně tvídovou či prošívanou), pletený svetr se vzorem a kalhoty z manšestru. Pokud ne, vydejte se na objevnou misi do skříně vašich prarodičů. Současný Eclectic Grandpa by outfitu dodal nějakou barvu, vintage siluetu tenisek, kvalitní brýle a hodinky. Nejnovější trend z TikToku si totiž bere to nejlepší z róby vašeho dědečka, ale doplňuje to o kousky, které nejsou cizí generaci mladých.

Mohlo by se vám líbit

Low maintenance versus high maintenance: TikTok zas radí, jak na krásu

Tik Tokem zmítá další z řady beauty trendů a tentokrát uživatelé sdílí zkrášlující procedury, které jim na každodenní bázi usnadňují život. Ve známost vzešly jako low maintenance a high maintenance způsoby péče o pleť. Otázkou je, vyplatí se to?
elle.cz

 

Váš dědeček je víc trendy než vy

Kde takové kousky hledat? Vsaďte na vintage obchody. Najděte si pěkný svetr z kvalitního materiálu a podobné svršky, které bude vhodné kombinovat. Doplňte je cool kabelku, šperky a prvky, které sami ve svém šatníku sami už máte a rádi oblékáte. Nezapomínejte na to, že příchod nového trendu neznamená zamítnutí všeho, co jste v šatníku již měli. Právě naopak – tento trend přímo vybízí k tomu, abyste se u nedělního oběda prarodičů zeptali, zda náhodou nemají ten kousek, který už dlouho marně hledáte. TikTok sice neustále přichází s novými a novými trendy, nejde však ve skutečnosti o nic neobjeveného. Vždyť podle Eclectic Grandpa estetiky jsou naši dědečkové trendy už řadu let!

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Zdroj: ELLE.com, Worthy Born, Hypebeast, Highsnobiety