Pouzdrová sukně: Sexy must-have na každý den

Způsobů, jak nosit pouzdrovou sukni, existuje tolik, že by zaplnily minimálně dvě fashion čísla ELLE a pořád by to nestačilo. Tento variabilní kousek je prostě pořádně cool a nikdy nenudí. Jak dostat z úzké sukně maximum? Osvojte si pár triků od insiderů, se kterými nemůže šlápnout vedle, i když ráno hodně pospícháte. Svůj #ootd budete mít raz dva.

Se svetrem

Alexa Chung

Kožená pouzdrová sukně a svetr? Perfektní kombinace na dny, kdy nechcete působit upjatě. Sako a halenku nechejte doma a vykročte si v odlehčeném stylu. Lodičky na podpatku i tenisky povoleny.

Denim a semiš

Denim

Denim najdete tuto sezonu na každém kroku, sukně nevyjímaje. Džínová pouzdrová sukně v tmavém odstínu je natolik variabilní kousek, že ji můžete mixovat s úpletem, hedvábím, bavlnou, vzorovými topy i semišovými kabáty. Do jarního počasí skvělá volba.

S bílými teniskami

adidas

Pouzdrové sukně letošního jara nemusíte nutně nosit pouze s podpatky, bílé tenisky jsou perfektní doplněk. Pro umocnění sportovního vzhledu vrstvěte dlouhou košili s krátkým sakem nebo si rovnou oblečte mikinu. Kabelku ponechejte menší.

Krajkové punčocháče

Uniqlo

Kombinace pro odvážné holky. Krajkové punčochy, pouzdrová sukně a podpatky. Rovnice úspěchu. Barevnou paletu v tomto případě ponechejte tlumenou, ať vyniknou detaily.

Výrazné vzory

Černých pouzdrových sukní máte zcela jistě ve svém šatníku dost a dost. Tuto sezonu si pořiďte i pár vzorovaných kousků. Perfektně oživí klasickou siluetu. A nemusí to být pouze květinové potisky, kostky a pruhy vypadají ultra hot.

Nepřehlédnutelné boty

SorenMáte chuť pochlubit se pořádným úlovkem ze svého botníku? Pouzdrová sukně vám k tomu dává skvělou příležitost. Pozor jen u vyšších kozaček, dlouhé nohy a štíhlá lýtka jsou must-have. U menších postav fungují nejlépe klasické lodičky (Louboutin to ví moc dobře).

Ve fotogalerii najdete dalších 27 kombinací, jak nosit pouzdrové sukně. 

EBC promo