Moschino (tv) H&M disco party

V pražském vlajkovém obchodu značky H&M v Nákupní Galerii Myslbek se konala disco party k uvedení nové designerské kolekce MOSCHINO [tv] H&M. Pozvaní hosté měli jedinečnou možnost vstoupit na chvíli do bláznivého a excentrického světa MOSCHINO. Kreativní ředitel této oblíbené módní značky, Jeremy Scott, který do ní před pár lety vnesl novou popovou energii, vytvořil pro H&M kolekci plnou života, hravosti a humoru.

Mezi hosty jsme mohli vidět mnohé známé tváře českého showbusinessu. Kousky z nové kolekce ve středu večer oblékli Dara Rolins, Monika Marešová, Filip Vaněk, Pavlína Němcová, Mariana Prachařová, Nikol Moravcová, Klára Vytisková, Aneta Charitonová, Jan Bendig, Šarlota Frantinová, Nelly Řehořová, Vanda Jandová či Žofie Dařbujánová.

Hosté si užívali ty nejlepší hudební mixy hitů z 90. et v podání talentované DJ Flo Real. A protože se celá kampaň kolekce MOSCHINO [tv] H&M nesla v duchu inovativního TV konceptu, který využívá tradiční i sociální média a nabízí působivý nový „zapping“ zážitek v digitálním světě, nechybělo na party ani TV Studio, kde měli všichni možnost stát se na chvíli TV moderátory i producenty TV kanálu MOSCHINO.

Více než 450 lidí mělo také jako první možnost zakoupit si v pop-up storu MOSCHINO [tv] H&M kousky z této originální a zábavné kolekce. K vytvoření atmosféry 90. let přispěl i pro tato léta typický catering – velmi oblíbený americký street food v té nejvyšší kvalitě, vše servírované v nádobí z ekologických materiálů.    

Kolekce MOSCHINO [tv] H&M je k dostání od 8. listopadu na HM.COM a v Nákupní galerii Myslbek Praha.

Kdo si disco večírek nenechal ujít?