The Best Of +SIZE značek na trhu!

 

AZ Factory  

AZ Factory dodává střihy v celé řadě velikostí a nebojí se ani těch přiléhavých. Z pera obolíbeného izraelského návrháře Alberta Elbaze a milované hvězdami jako Hailey Bieber... každý kus AZ Factory jednoduše zaboduje bez ohledu na zjevnou jednoduchost. 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

ASOS Curve  

S nabídkou více jak dvou tisíc různých střihů je ASOS Curve jednou z nejbohatších stylových databází pro +SIZE. Obleky, šaty, ale plavky, nebo šperky (především v případě prstenů) dokonale doplňují komplexnost brandu ASOS. 

Loud Bodies  

Loud Bodies vyrábí své kolekce ručně - čtyřčlenným týmem v Rumunsku, kde jsou ale švadleny vypláceny téměř dvojnásobkem tamější minimální mzdy a vytváří udržitelné oblečení pro každou příležitost. 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Mango Violeta  

Vysoce oblíbený sortiment +SIZE u značky Mango s podtitulem Violeta má na skladě trendy a vkusné střihy v úpravě pro plnoštíhlé. Široké nohavice, vysoké boty po kolena... tady jednoduše můžete smočit špičku v jakémkoliv trendu bez ohledu na velikost. 

#BlazerDress je to, co musíte mít na podzim

elle.cz

Good America  

Průkopnická denimová značka Khloé Kardashian a Emmy Grede s názvem Good American debutovala už roce 2016, od té doby rozšířily autorky portfolio o mnohem víc, než jen džíny. Ty však zůstávají základní DNA brandu. Jejich modely u nás nabízí Zalando!

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

H&M+  

Vzhledem k tomu, že se H&M+ také drží celkové strategie udržitelnosti skupiny H&M Group, je skvělou volbou pro váš +SIZE šatník. Jak formální, tak streetové - jejich kolekce jsou neodolatelné.   

Kolece H&M Fall Fashion 2021, výprava, kterou budete milovat!

elle.cz

Roksanda  

Colour blocking styl ze studií značky Roksanda se v kombinaci s vytříbenou krejčovinou dokonale hodí na zahradní party, nebo do kanceláře. Modely jsou navíc mnohdy z prodyšného, pohodlného a  bavlněného popelínu. Jejich modely u nás nabízí Zalando

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

We Are Kin  

Etická značka se sídlem v Londýně, která využívá udržitelné postupy. We Are Kin je plná minimalismu a elegantních kousků, které volají po večírkové sezóně.