Kolece H&M Fall Fashion 2021, výprava, kterou budete milovat!

Pandemie viru Covid-19 je téma, k němuž se už nikdo z nás nechce vracet, nicméně ještě dlouho v nás bude rezonovat, neboť pandemie kompletně změnila dynamiku našich životů. Utřídila priorita, pomyslně vyčistila vzduch. S přehodnocením vlastních priorit přichází i kolekce H&M Fall Fashion 2021.  

Její struktura vychází ze symbiotického napojení na přírodu a okolí, které nás obklopuje, které nás přijímá a my mu jdeme naproti s výpravou za vlastní identitou. Kontrastní struktura střihů pracuje s oversize prošívanými kabáty a anoraky a plisé, na tělo střiženými nohavicemi. Barevná paleta, vcelku přirozená, dokonale podtrhuje velmi naturální charakter celku.    

#BalzerDress je to, co musíte mít na podzim

elle.cz

Fall Fashion 2021 kolekce je skutečně nejenom módní, ale také velmi praktická. Například recyklovanou polyamidovou nepromokavou bundu, která je jedním z klíčových kousků kolekce, můžete lehce přeměnit na praktickou tašku. Recyklovaný polyesterový overal a roláky lze snadno variovat s jakýmkoli dalším kouskem z kolekce. Černé a oranžové legíny, nebo oversized svetr ze 100% recyklovaného polyesteru ztělesňují velmi moderní, ale pohodlný streetstyle 90. let.

H&M Fall 2021

‚‚Miluji dualitu této kolekce. Chtěli jsme našim zákaznicím nabídnout outfity, které by byly trendy, ale zároveň by v sobě nesly praktické prvky outdoorového oblečení. A i když jsme se inspirovali prvky z 90. let, tato kolekce je plná moderních funkčních detailů, které na podzimním oblečení ocení každá žena,“ vysvětluje Maria Östblom, Head of Design Womenswear H&M. Tváří kampaně jsou herečky Precious Mustapha a Lily Newmark.

Kolekce bude dostupná v obchodech a online na hm.comod 16. září 2021.

Náš výběr z H&M Fall 2021

Korektnost stranou, tohle je nej late-summer fashion camp! MUŠLIČKY!

elle.cz