Shopping fever 2020: sejdeme se v meeting pointech

V rámci nákupní akce Shopping fever, kterou vám přináší časopis ELLE, máte možnost ušetřit ve více než 2700 obchodech po celém Česku i Slovensku s 220 slevovými nabídkami. Speciální slevové kupony jsou součástí dubnové ELLE, která je právě na stáncích. Kromě nich se můžete těšit i na doprovodný program v meeting pointech, kde si za tři účtenky ze tří různých obchodů zapojených do akce budete moci vyzvednout připravené dárky. Je na čase si tato kouzelná místa trošku představit, ne?

 

Westfield Chodov

Chcete nakoupit vše pod jednou střechou a zároveň se i zabavit? Westfield Chodov je pro vás jasnou volbou!

Centrum Chodov se v září 2019 stalo prvním českým obchodním centrem, které se představilo pod značkou Westfield. Ta je vyhlášená tím, že svým návštěvníkům poskytuje netradiční zážitky – od opravdu širokého spektra obchodů včetně vysoce kvalitních služeb až po koncerty a jiné zábavní akce. Přijďte si užít nákupy, dobré jídlo a nadstandardní služby do jednoho z největších a nejmodernějších obchodních center v České republice s více než 300 obchody.

Westfield Chodov, Roztylská 19, Praha 4 - Chodov. Meeting point najdete před XXXXX, otevřeno každý den od 9:00 do 21:00.

 

Centrum Černý most

Představte si místo, kam se budete rádi vracet, kde vždycky vědí, po čem toužíte, a když máte náladu pod psa, postarají se o to, aby vám ji zvedli na maximum. Představujeme vám Centrum Černý most.

Místo jako ve snu? Přesně takové je Centrum Černý Most! Módní obchody světových značek, restaurace, fastfoody s tím nejlepším, co nabízí mezinárodní kuchyně, sauny a fitness centrum, dětský svět Maxíkov nebo kino Cinestar. To vše pro vás v příjemném a luxusním prostředí, kde si každý přijde na své. Jaro začíná v Centru Černý Most a ještě příjemnější bude, pokud si s sebou nezapomenete vzít slevové kupony Shopping fever.

Centrum Černý Most, Chlumecká 6, Praha 9. Meeting point najdete před Marks & Spencer, otevřeno každý den od 9:00 do 21:00.

 

IGY centrum České Budějovice

Plánujete jarní obměnu šatníku? Chcete se zabavit? Potřebujete načerpat energii? Ožijte s nákupy v IGY centru v Českých Budějovicích.

IGY Centrum je největším obchodním centrem v Jihočeském kraji. Svým návštěvníkům nabízí 120 obchodů včetně široké nabídky módních značek, moderního multikina, dětských koutků i zázemí, kavárny, restaurace a až 4 hodiny parkování zdarma přímo v centru města. Užijte si nákupy a #IGYlife!

IGY Centrum, Pražská 24, České Budějovice. Meeting point najdete v přízemí u H&M a Albi, otevřeno každý den od 10:00 do 20:00.

Do kterého z nich se chystáte vy?

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA