S Shopping fever lze nakupovat i z domova

Nakupování je lék na všechno. Pokud už máte dost negativních zpráv, šířícího se strachu nebo koukání na televizi, je na čase „vyrazit“ na nákupy. Roušku můžete protentokrát nechat doma, vybírat nové oblečení lze i z vlastního obýváku. E-shopy našich oblíbených značek nám nabízejí mnoho možností, jak si pořídit nové jarní kousky do šatníku, aniž bychom přitom vytáhly paty z domu. Některé dokonce představují speciální kolekce, které jsou dostupné pouze on-line. Není nic příjemnějšího, než najít zásilku radosti přímo před vlastním prahem. Navíc bez rizika nakažení, a to se v dnešní době více než počítá.

Jedna z největších slevových akcí Shopping fever, kterou vám přináší časopis ELLE, se nezalekne ani šířící se pandemie. Kromě několika slev do kamenných prodejen jsme pro vás připravili přes 120 výhodných nabídek do českých a slovenských e-shopů se slevou 20 až 50%. Stačí opsat speciální kód z kuponů do vaší objednávky. Pokud své slevy pro víkend plný nákupů 17.-19. dubna nemáte, můžete si dubnové ELLE s nimi objednat přímo do vaší schránky, a to bez poštovného navíc. Nebo si stáhněte speciální aplikaci Shopping fever.

sh

Aplikace plná slev

Do nejmenších detailů vyladěná mobilní aplikace Shopping fever vám poskytne maximální množství informací a pomůže vám vybrat nejzajímavější akce i nejvýhodnější slevy. Jak na to? Stáhněte si do svého chytrého telefonu (Android nebo iOS) aplikaci Shopping fever. Pomocí unikátního kódu, který najdete hned na první stránce slevových nabídek, budete mít možnost aplikaci odemknout a zobrazí se vám nabídky všech e-shopů. Pokud budete chtít kupony digitální, můžete je přímo v aplikaci jednoduše zakoupit. Potom už stačí nažhavit kartu a vydat se na úspěšný lov!

#zustavamdoma #shoppingfeverzdomova 

sh
cara magazin

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. Stačí kliknout ZDE. (Akce platí pouze pro ČR.)