Shopping Fever 2019 startuje! Na co se můžete těšit?

2700 zapojených obchodů + 220 slev ve výši až 50 % + 180 obchodních center… = stoprocentní zábava! A tím rozhodně jedinečný nákupní event pod záštitou magazínů ELLE, Joy a Marie Claire nekončí. Těšit se můžete na dárky v Meeting Pointech, jež dostanete za tři účtenky ze tří zapojených obchodů, a bohatý program, který vás tam čeká. 

Připravte se na nákupní horečku v předstihu. Máme pro vás pár základních informací, díky nimž budete v obraze, a nákupy si tak na maximum užijete. 

Kdy:  12. – 14. 4. 2019

Meeting Pointy: Centrum Černý Most, Centrum Chodov v Praze a Forum Nová Karolina v Ostravě

Novinka roku 2019: Eko 100 % bavlněná taška za 29 Kč, kterou si budete moci zakoupit u vybraných prodejců zapojených do eventu a v našich Meeting Pointech.

Happy Shoe Hour: Humanic v rámci akce Shopping Fever připravil nabídku, které půjde jen těžko odolat! Prvních deset z vás obdrží na stanoveném místě a v uvedeném čase k zakoupenému páru bot ještě poukázku v hodnotě 1000 korun na další nákup! Navíc na místě bude módní stylistka, jež vám ráda poradí s výběrem nového páru obuvi. A na Smíchově bude tentokrát také fotostěna, u níž se můžete vyfotit se svým novým párem bot. 

Před akcí: Již 11. 4. se budete moci zúčastnit fashion lounge a soutěže (v termínu od 15. 3. do 7. 4.) v nákupní galerii Myslbek. Pořiďte si alespoň jeden kus oblečení v této galerii, sestavte originální outfit a vyfoťte se před fotostěnou. Fotku pak stačí nahrát na Instagram a označit hashtagem #ShoppingFeverMyslbek. Ceny jsou více než lákavé! Co byste řekli na nákupy s Veronikou Arichtevou nebo hodnotné nákupní poukazy? 

Buďte online: Stáhněte si aplikaci Shopping Fever! Součástí klasických papírových kupónů bude unikátní kód, který vám odemkne seznam nabídek a informace o adresách obchodů, jejich lokaci (navigace) nebo vás bude informovat o výši slev či probíhajících akcích.

Vyhrajte: Zapojte se do soutěže o loknovací kulmu Rowenta od Datartu, zasoutěžte si o nákupy s Veronikou Arichtevou v nákupní galerii Myslbek nebo zapojte se do soutěže Mastercard v programu Priceless Cities a vyhrajte romantickou noc pro dvě osoby v hodnotě 59 700 Kč a další hodnotné dárky! 

Hodláme vás rozmazlovat na maximum!

shopping fever

A jako bonus vás teď necháme nahlédnout do zákulisí focení magazínu ELLE, který se ujal režie vizuálu letošní Shopping Fever:

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA