Online horečka! Užijte si akci Shopping fever z pohodlí domova

Trend online nákupů nikdy nebyl víc aktuální než dnes. Na našich sociálních sítích denně vidíme, kolik z vás se rozhodlo podpořit výzvu #zustavamdoma, a máme z toho obrovskou radost. Pokud ale už máte dost negativních zpráv a toužíte si udělat radost něčím hezkým, máme pro vás skvělou zprávu. Akce Shopping Fever se nevztahuje jen na kamenné prodejny, ale v nabídce je více než 120 eshopů. Z pohodlí vašeho obýváku si tak budete moct objednat třeba nový kávovar, šik domácí oblečení, novou pleťovou masku a knížku (to jsou naše myšlenky posledních dnů v karanténě). 

Shopping fever

kávovar, Nespresso Citiz; pleťová maska, Avocado Nourishing Hydration Mask, Kiehl’s; podprsenka, Intimissimi; gel na obočí, Benefit Gimme Brow, Sephora; odstraňovač chloupků, Philips Lumea Prestige; župan, H&M; knížka, Jeho banán od Penelope Bloom, Knihy Dobrovský

Shopping Fever, jedna z největších slevových akcí, kterou přináší magazín ELLE, vám v průběhu víkendu od 17. do 19. dubna nabídne přes 120 výhodných nabídek do českých a slovenských eshopů se slevou 20 až 50 %. Stačí opsat speciální kód z kuponů do vaší online objednávky. Pokud kupony ještě nemáte, můžete si je objednat spolu s dubnovou ELLE přímo do vaší schránky, a to bez poštovného navíc. A nebo si stáhněte aplikaci Shopping Fever!

Shopping Fever

Aplikace plná slev

Do nejmenších detailů vyladěná mobilní aplikace vám poskytne maximální množství informací a pomůže vám vybrat nejzajímavější akce i nejvýhodnější slevy. Jak na to? Stáhněte si do svého chytrého telefonu (Android nebo iOS) aplikaci Shopping Fever. Pomocí unikátního kódu, který najdete hned na první stránce slevových nabídek, budete mít možnost aplikaci odemknout a zobrazí se vám nabídky všech eshopů. Pokud budete chtít kupony digitální, můžete je přímo v aplikaci jednoduše zakoupit. Potom už stačí nažhavit kartu a vydat se na úspěšný lov!

Stahujte přes Android ZDE nebo iOS ZDE.

Více informací najdete na www.myshoppingfever.cz