REKLAMA

Nové botky Louis Vuitton podle Leandry Medine Cohen

REKLAMA

Lendra Medine Cohen je úspěšná blogerka, byznysmenka a jedna z nejvlivnějších osobností v módní branži. (A náš vzor tady v redakci ELLE!) Pro mileniálky se tahle Newyorčanka rychle stala perfektní hrdinkou: „Carrie Bradshaw pro novou generaci!“ Neměla totiž strach přiznat, že není bez chyb, a nebála se ukázat světu svůj netradiční vkus. Šatník (a potažmo životní styl) v žádném případě nepřizpůsobovala mužům, ale spíš vlastním potřebám či touhám, a ještě se u toho nebrala příliš vážně. Ve světě často přehnaně seriózní, dokonalostí posedlé módy to byla příjemná změna.

Proto máme obrovskou radost, že je to právě ona, kdo nám ukáže nejnovější módní trendy francouzského módního domu Louis Vuitton a jejich novou kolekci obuvi pro jaro a léto 2020. Ta přesně v Leandřině stylu kombinuje futuristické prvky, sportovní oblečení a legendární savoir-faire značky spolu s lehce „klučičí“ ženskostí. 

Louis Vuitton

Hvězdou sezony jsou mokasíny. Styl, který znovu objevil umělecký ředitel Louis Vuitton pro dámské kolekce Nicolas Ghesquière, si pohrává s mužskými a ženskými prvky a zároveň umocňuje estetiku značky napříč celou kolekcí. Model Swift kombinuje sportovní styl a hybridní mix kůže a funkčních materiálů a tkanin. S novou přezkou LV Circle, kterou Ghesquière navrhl speciálně pro módní přehlídku Cruise 2019, se tento model může chlubit jedním z ikonických motivů značky: podpatkem ve tvaru kvítku Monogram. Zatímco zbytek boty je černý, podpatek září do dáli emblematickými prvky Louis Vuitton v barevné paletě plátna Monogram.

Model Academy nemůže popřít inspiraci chlapeckou botou, kterou ozvláštňuje o moderní podrážku z několika vrstev kůže. Díky velkorysému tvaru tento styl krásně rezonuje s polobotkami LV Beaubourg, které byly představeny na módní přehlídce podzim/zima 2019 a jsou na platformě. Oproti tomu ultraženský model Podium evokuje bezstarostnost 70. let. Od kotníčkových bot po sandály na platformě, tento styl umně kombinuje teletinu a semiš pro vintage efekt. Hravá kolekce je plná barev a LV Archlight není výjimkou. Staly se okamžitým hitem a s každou sezonou dostávají svěží nový vzhled. Originální futuristická nadrozměrná podrážka sportovních bot Louis Vuitton se vrací v každém ročním období v nové sezonní podobě. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA