Módní kolekce Louis Vuitton s podkresem skladby It's Okay to Cry

Návrat ke kořenům dává vzniknout elitní vrstvě, která se vyjadřuje stylem nové Belle Époque – jako by skládala poctu této hektické éře, kdy byla Paříž kouzelným místem. Jistý dandysmus založený na kombinaci různých stylů a žánrů vytěžuje maximum z hlubin různých kultur. Přivítejte novou světovou komunitu, jež oslavuje s nadšením svoji jedinečnost!

Nicolas Ghesquière se hlásí zpět k základům romantismu a secesním prvkům na oblečení! Jeho symbolem se stala orchidej cattleya, nošená na klopě jako chimérický symbol dokonalé vytříbenosti. Francouzský módní dům Louis Vuitton tak přede nit své vlastní historie a propojuje jí dvě století: snovou přízračnost začátku dvacátého a začátek jednadvacátého, který si ji chce připomínat. 

Přehlídka proběhla s hudebním podkresem skladby It’s Okay to Cry od interpretky Sophie, která se objevila na plátně. Na skladbě, která v této rozšířené verzi vznikla speciálně pro přehlídku Louis Vuitton, se spolupodílel Woodkid. Dřevo použité pro účely přehlídky pocházelo výhradně z lesů spravovaných udržitelným způsobem ve Francii (100% PEFC certifikované mořské borovice z oblasti Landes).

Po skončení akce  se veškeré dřevo použité na výzdobu daruje k opětovnému použití jako součást partnerství s ArtStock, organizací, jejímž posláním je recyklovat dekorace a rekvizity z uměleckých produkcí v zájmu ochrany životního prostředí. Průhledná část struktury bylo pronajata speciálně pro módní přehlídku. 

EBC promo