Antonie Formanová v kolekci ze spolupráce H&M a Simone Rocha

 

Antonie, jak byste popsala svůj styl?

Nevím, jestli se dá nějak můj styl popsat, nebo definovat. Řekla bych, že je dost proměnlivý. Preferuji jednoduchost, ale zároveň si místy ráda „ulítnu“. Ráda si nenápadně ladím barvy a zároveň jsem schopná vyjít celá v černém.

 

Co byste si na sebe nikdy nevzala?

To záleží kus od kusu... Takhle z hlavy mě napadají asi jen takové ty obří chlupaté sněhule - nedávno jsem v nich potkala nějakého pána a nebyla jsem schopna si v tom sebe představit.

 

Oblékáte se spíše pro sebe nebo pro okolí?

Mám dojem, že tak trochu oboje. Oblékám se tak, jak se zrovna cítím, nebo si beru to, v čem je mi dobře. Občas nechci, aby si mě lidé všímali a snažím se být nenápadná, jindy naopak. Řekla bych, že je ale vždycky příjemné slyšet, že vám to sluší.

 

H&M a Simone Rocha

 

Myslíte si, že "šaty dělají člověka“?

Snažím se nesoudit lidi podle toho, jak se oblékají, ale zároveň netvrdím, že to spolu vždy nemusí souviset.

 

Jakého člověka z vás dělá kolekce H&M a Simone Rocha?

V kolekci jsem se cítila skoro jak princezna, ale byla jsem to stále já - samotnou by mě zajímalo, zda by na mě lidé kolem pohlíželi jinak...

 

Jak jste si užila focení?

Moc. Bylo to příjemné focení ve skvělé společnosti a atmosféře - všechno jako by hrálo spolu. Co jsem si hodně pochvalovala bylo, že každý kousek, včetně všech šatů a sukní, měl kapsy.

 

Který je váš oblíbený?

Hodně jsem si oblíbila hned první look - což byly růžovo-bílé šaty v kombinaci s průhledným předním pláštěm, s červeným detailem na hrudní části. Připomínalo mi to jedny šaty, co jsem měla v dětství na své narozeninové oslavě. Ale ve výsledku by bylo těžké říct, který byl neoblíbený.

 

Hodí se herecká průprava, když stojíte před fashion fotografem?

Někomu asi ano. Já si přijdu vždy trochu jako nemehlo - řekla bych, že je to více o tom, jak se kdo cítí uvolněně... Což v takové společnosti, jako jsme fotili kolekci, bylo velmi jednoduché.

Jak kolekce sluší Antonii Formanové?

Modelka: Antonie Formanová 
Foto: Lukáš Dvořák
Make-up a vlasy: Martina Routková a Vilma Baum 
Styling: Miroslav Romaniv

Společnost H&M pokračuje v tradici oblíbených kolekcí vytvořených ve spolupráci s největšími světovými designery. Ta letošní bude se Simone ROCHA, uznávanou irskou návrhářkou, která působí v Londýně. V kolekci SIMONE ROCHA x H&M nabídne designérka nejenom dámské, ale ve své historii vůbec první pánské či dětské oblečení. Najdete tady kousky jak pro speciální příležitosti, tak i na každý den. Nebudou chybět ani originální doplňky. Kolekce SIMONE ROCHA x H&M bude v prodeji od 11. března 2021.

 

 

Dnes se můžete poprvé podívat i na kampaňové video kolekce Simone Rocha x H&M, které natočil Tyler Mitchell ve velmi optimistickém duchu. Vyzývá lidi, aby nahlédli do světa Simone Rocha x H&M a zažili pocit rodiny a přátel i výrazné ženskosti, které jsou základem kolekce. V hlavních rolích uvidíte Daisy Edgar-Jones, Micheal Ward, Francesca Hayward, Kelsey Lu a Adwoa Aboah. Kampaň je příběhem o přátelství a radosti ze života. Je jakousi ódou na okamžiky trávené s těmi, které máme rádi a radosti, která přijde, až se budeme moci zase znovu všichni setkávat a společně trávit příjemné chvíle.

Celou kolekci si můžete prohlédnout na stránkách H&M.

Simone Rocha x H&M