K sváteční tabuli propůjčte si záři hvězd

Ať hodláte vánoční svátky strávit v pohodlných ponožkách či balancovat na vysokých jehlách, oblékněte se tak, jak by se obléklo vaše alter ego. Dřímá ve vás věčný spáč, nebo vesmírná Barbarella?

1. Minimalistka se sklony s maximalismu

I když svůj život stavíte na pilířích minimalismu, neodpustíte si čas od času pevná pravidla porušit něčím, co balancuje na sladké hranici přijatelnosti a kýče. Ovšem když o to něco doplníte právě svůj strohý a jednoduchý outfit, bude to vždy on point. Tipujeme vás na dlouhé šaty s rukávy s peřím od Sleeper nebo na květinové aplikace od Magdy Butrym, které každému outfitu dodají maximální efekt. Velké doplňky, nečekaná spojení, to je vaše!

2. It's so fluffy!

Peřiny a sledování pohádek hodláte opustit jen a pouze ve chvíli, kdy se máte odebrat k štědrovečerní večeři a rozsvícenému stromečku. Chápeme, respektujeme a schvalujeme. Vaše heslo zní: hlavně pohodlně! Když už musíte z peřin, pravděpodobně to bude v pohodlných měkoučkých balerínách od Sleeper, teplých ponožkách od babičky (alternativa – v těch od babiček z Elpidy) a pyžamové košili od Loewe, která naštěstí vypadá tak luxusně, že nikdo nepozná, zda jde o vaši spací uniformu či slavnostní úbor.

Nejkrásnější ponožky a punčocháče, kvůli kterým i v zimě ukazovat nohy

elle.cz

3. Dress code: Víc a ještě víc

Svátky jsou pro vás příležitostí svézt se na vlně maximalismu.Dress to impress, říkáme a tento nápad plně podporujeme. Velké objemy, dlouhé délky, váš sváteční outfit bude mít od každého něco a ve výsledku toho bude možná moc, ale vy si to můžete dovolit. Propadněte květinovým aplikacím od Magdy Butrym nebo saténovým maxi šatům od Max Mary. Volbu doplňků ve vašem případě odhadujeme na výrazné perly a vysoké jehly od Louboutina. Není tomu tak? 

4. Trendy červená

Jistě, spojení červená - Vánoce je asi první asociace, která vám na mysl přijde, ovšem v tomto roce se červená skutečně stala hlavní hrdinkou svátků. Zaplavila vše od svršků po doplňky. Obzvláště oblíbeným spojením se staly červené punčošky spolu s červenými Mary Jane střevíčky. Pokud červená doteď nebyla vaší barvou, doporučujeme to letos o Vánocích přehodnotit. Nemotivovaly by vás k tomu červené střevíčky od Diora nebo trendy rudá kabelka ve tvaru srdce z dílny domu Alaïa?

5. Astrální lesk

Vaším alter egem je zřejmě Barbarella a vy letos hodláte zazářit přinejmenším stejně tak jako Vesmír oslnila ona. Povoláte si na pomoc lesk všech hvězd a propůjčíte si jej v podobě metalických látek, kamínků, korálků a blyštivých flitrů. Víte, že každý outfit povznese do nebeských výšin trochu třpytu, a hodláte ve jménu toho konat. Vaši volbu odhadujeme na metalické kalhoty od Isabel Marant, kabátek s flitry z Lindexu a kabelku utkanou z korálků z Reserved. Sejdeme se na parketu?

Co obléknout ve sváteční dny

Zdroj: W Magazine, ELLE.com