REKLAMA

Tři šperkařské značky, od nichž toužíme nosit náušnice

S novou sezonou nepřicházejí nové trendy pouze v módě nebo v kosmetice, ale týkají se i šperků. V létě frčely šperky z mušlí a na podzim šperkařské domy vyhlásily velký comeback náušnic. Nečekejte žádné extravagantní maxi kousky. Vlastně přímo naopak! Připravte se na krásné drobné náušnice, jež vás budou bavit svoji ženskostí a určitou dávkou punkové rebélie. A čím víc jich budete nosit, tím lépe. 

šperky 1

BaubleBar

Když jde o krásné náušnice, které nezruinují vaši peněženku, je značka BaubleBar jasnou první volbou. Teď k linii bižuterie značka představila i kolekci šperků ze 14karátového zlata BaubleBar Fine Jewelry. Najdete v ní 38 kousků náušnic a prstenů, jež si pohrávají s moderním designem a současnými módními trendy. 

cara
šperky 2

Ilana Album

Bohémské šperky z dílny izraelské návrhářky patří v módním světě mezi kultovní záležitost. Nosí je Rihanna, Beyoncé i Kate Moss. Šperky se snadno dají kombinovat a vrstvit, ale vyniknou i jako solitérní kousek. Kolekce My Jools je kombinací bílého nebo žlutého zlata s bílými a černými diamanty, ale i barevnými kameny. Nejen piercingové náušnice této slavné umělkyně budete moct zakoupit od 3. září i v Praze, v buticích Klenoty Aurum.

ELLE tip: Pokud si 3. 9. vyberete a zakoupíte náušnici, dostanete piercing přímo na místě v obchodě Klenoty Aurum zdarma. Akce proběhne v butiku v OC Nový Smíchov od 16 hodin. Heslo pro piercing zdarma je: #piercing2

cara
šperky 3

Repossi

Italská módní návrhářka Gaia Repossi se narodila v Turíně v rodině šperkařských mistrů. Proto bylo více než jasné, že se vydá ve stejných stopách jako její otec. Ona však odmítla pokračovat v rodinném byznysu a v 21 letech si založila vlastní značku. A od té doby po jejím minimalistickém designu svět šílí. Její piercingové náušnice nosí většina světových blogerek i známých osobností. V minulosti spolupracovala například s Alexandrem Wangem na jeho newyorské přehlídce. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA