REKLAMA

VIVA od Salvatore Ferragamo – znovuzrození ikony

REKLAMA

Salvatore Ferragamo s pýchou představuje nový styl – obuv Viva od kreativního ředitele Paula Andrewa. Ten reinterpretoval klasický design Vara s ikonickou mašlí, jejž navrhla samotná Fiamma Ferragamo v roce 1979. Viva si získala veškerou pozornost při svém premérovém uvedení v rámci přehlídky jaro/léto 2020, kde byla představena s úmyslem vzdát hold historii značky a zároveň představit její budoucí vizi. 

Jak vysvětluje Paul Andrew: „Dostat příležitost navrhnout novou generaci ikony Ferragamo je pocta, kterou jsme vzali extrémně vážně. Výchozím bodem bylo uvědomění si, že zatímco je každá nastupující generace odlišná a individuální, vychází z kontextů jí předešlých. To je důvod našeho nového ztvárnění nejikoničtější Ferragamo obuvi s mašlí – Vara." 

Salvatore Ferragamo

Viva mašle je větší, působí sebevědoměji a nově je vyrobena ze stejného materiálu jako zbytek boty – z kůže, denimu nebo lněného plátna, oproti původnímu grogrénu. „K tvorbě podpatku jsem přistupoval jako k sochařskému dílu – inspiraci jsem čerpal od svého oblíbeného umělce Richarda Serra. Viva je ztělesněním budoucnosti značky Ferragamo – dynamické a progresivní. Zároveň má své kořeny v tom nejlepším, na čem náš rodinný dům dlouhodobě pracoval,” dodává Andrew. 

Viva i proslulá Vara budou nabízeny současně – jako výraz propojení minulosti, přítomnosti i budoucnosti značky Salvatore Ferragamo. Těšit se můžeme na řadu stylů, barev i materiálů, aby svou rozmanitostí obsáhly vkus každé ženy. Viva bude k dispozici od února 2020 v 60 variacích ve dvou stylech – klasickém a v měkké kůži, se středním nebo vysokým podpatkem. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA