REKLAMA

Značka Intimissimi představila svou první udržitelnou kolekci

REKLAMA

Sustainability, slow fashion, capsule collection… Slova, která charakterizují měnící se fashion průmysl. Udržitelnou módu, jež vzniká za etických podmínek, už nepodporují jen lokální umělci, módní domy, influenceři, ale také velké módní značky. Italský brand Intimissimi je toho důkazem! Při příležitosti oslavy 10. výročí projektu Recycle Intimissimi navrhla mini kolekci pro ty, kteří si přejí nosit oblečení přátelské k životnímu prostředí. Je vyrobena z trvale udržitelných materiálů, jejichž složení i původ jsou ověřeny.

Green Collection zažije svůj debut v sezóně jaro/léto 2020. Nové linie spodního a nočního prádla i úpletů doplňují základní kolekci Intimissimi. Je vyrobena z certifikovaných materiálů, jejichž konkrétní složení se dozvíte na cedulce prádla.

Intimissimi

Green Collection je unikátní materiálovým složením s minimálním negativním dopadem na životní prostředí, každý z dodavatelů jednotlivých složek je držitelem certifikace.

  • krajka obsahuje recyklované polyamidové vlákno Qnova® by Fulgar: udržitelné vlákno vyrobené z recyklovaných surových materiálů;
  • certifikované hedvábí Bluesign® zaručuje, že produkce vlákna cílí na zlepšení kvality životního prostředí;
  • modal od společnosti Lenzing a bambusové vlákno: oba z obnovitelných a dlouhodobě udržitelných lesních porostů.

Použití každého z těchto materiálů je označeno na cedulce prádla spolu s informacemi o kvalitě vlákna, včetně jeho jemnosti či prodyšnosti.

Intimissimi

Premiérová kolekce zahrnuje dvě linie spodního prádla: první z nich s názvem The Garden Fairy tvoří sety spodního prádla, body a spodní kalhotky z jemné krajky QNova® by Fulgar. Druhá se jmenuje Rare Beauty a nabízí dva modely podprsenek Gioia a Sofia, brazilské kalhotky a podvazkový pás – vše z elegantního certifikovaného hedvábí Bluesign® v kombinaci s krajkou Q-Nova® by Fulgar.

Kolekci doplňuje široký výběr nočního prádla a základních modelů z úpletu, které jsou vyrobeny z certifikovaného modalu a mikromodalu Lenzing a bambusového vlákna.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA