Značka Pietro Filipi odhalila nové tváře letní kolekce

Český lev Karel Dobrý a jeho syn Cyril pro pánskou kolekci inspirovanou dědictvím a Tereza Srbová prezentující dámskou kolekci inspirovanou neustálým hledání krásy – to jsou hlavní tváře aktuální kampaně Pietro Filipi pro jaro/léto 2020.

Do Pietra Filipi až z Hollywoodu

Inspirací dámské kolekce vytvořené týmem pod vedením módní návrhářky Moniky Drápalové se stal starořecký mýtus o Narcisovi. Aktuální téma o hledání krásy je reflexí současného trendu sebeprezentace a vytváření iluzí. Kampaň prolínají originální a autorské printy květin. Hlavní tváří je herečka Tereza Srbová, jež spolupracovala také na zimní kampani. Terezina tvář se stala známou již během jejich vysokoškolských studií, kdy ji oslovila modelingová agentura a Tereza se objevila v několika kampaních značek Clarins a Dior. Její herecký talent ji však přesměroval na filmová plátna. V současné době žije v Los Angeles, zahrála si v úspěšném britsko-americkém seriálu Protiúder nebo například ve filmech Východní přísliby, Eichman nebo Příběh špionky

Pietro Filipi

Dobré tváře

Téma pánské kolekce Filipa Hiekeho se nese v duchu Heritage: Human. A právě vztah Karla a Cyrila, předávání lidského dědictví, se odráží ve zpracování fotografií a videí, která pro Pietro Filipi vznikla.

Karel Dobrý je úspěšný český divadelní, seriálový a filmový herec. Na prknech, která znamenají svět, ztvárnil desítky rolí. Dnes je členem Činohry Národního Divadla, diváci ho však mohli vidět také v Divadle Na zábradlí nebo v Divadle Komedie. Diváci jej znají také z řady televizních a filmových rolí včetně mezinárodních produkcí. Z mnohých jmenujme například filmy Mission: Impossible, Deník Anne Frankové, Devátý den, Krev zmizelého, Edith Piaf, Ve stínu, Dítě číslo 44 nebo Lída Baarová a seriály Česká soda, Četnické humoresky, Černí andělé, Cirkus Bukowsky, Život a doba soudce A. K., Četníci z Luhačovic či Bohéma. V roce 2018 získal Českého lva za hlavní herecký výkon ve filmu Hastrman. V současné době se na obrazovkách objevuje v seriálu České televize – Místo zločinu Ostrava.

V kampani jaro/léto 2020 se po jeho boku objevuje syn Cyril. Mladý herec si zahrál v seriálech jako Ulice, Specialisté či Dáma a Král, v letošním roce ho mohou diváci vidět v hlavní roli krimi seriálu Zrádci. V současnosti působí rovněž v divadle Studio hrdinů. 

cara magazin

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. Stačí kliknout ZDE. (Akce platí pouze pro ČR.)

EBC promo