Značka Salvatore Ferragamo představila kabelku Boxyz

Kreativní ředitel značky Paul Andrew nasadil veškeré své řemeslné znalosti, aby vytvořil originální kabelku Salvatore Ferragamo, která bude dokonalým doplňkem pro život ve 21. století. Seznamte se s ní!

>>>        Každá kabelka má svůj unikátní zámeček a klíč, které zajistí dokonalou ochranu a bezpečí jejího obsahu. V kombinaci s lehkým a pevným rámem ve tvaru lichoběžníku dodává tento detail kabelce na důležitosti a přeměňuje ji spíše v osobní truhlu s pokladem. 

>>>        Z kabelky i přes svou nadčasovost dokonale sálá historie a osobnost značky Salvatore Ferragamo. Za povšimnutí stojí například rukojeť nebo uzávěr kabelky, které jsou v tvaru prvku Gancini, stejně tak jako hardware na pevně připojené klíčence.

>>>        Boxyz je k dispozici v deseti různých barvách a čtyřech materiálech. Následovat bude i speciální edice s potiskem.

>>>        V nabídce je ve třech velikostech, a to jak s horní rukojetí, tak s nastavitelným a odnímatelným popruhem. Přizpůsobí se snadno každému životnímu stylu.

>>>        Boxyz je nejen elegantní, ale i funkční. Uvnitř skrývá dvě prostorné přihrádky, z jichž je jedna opatřena zipem pro bezpečnost a druhá je ponechána otevřená pro pohodlí.

>>>        Každá kabelka Boxyz je vyrobena z těch nejkvalitnějších materiálů a zpracována profesionálními řemeslníky Salvatore Ferragamo. 

salvatore ferragamo

„Volba kabelky, která s vámi bude každý den, je velmi osobní. Když jsem se rozhodl vytvořit kabelku, která je hodna nosit nejzákladnější a nejcennější věci v životě moderní ženy – a zároveň se sama stát jednou z těch věcí – začal jsem tím, že jsem se zeptal mnoha důležitých žen v mém životě na to, co je při výběru kabelky nejvíce zajímá. Každá odpověď byla tak odlišná a různorodá jako ženy, které je sdílely, ale existovala také některá společná témata: soukromí, pohodlí, odolnost, krása a odvážnost. Boxyz kabelka je navržena tak, aby odpovídala na tyto potřeby a stala se přenosným, cenným a bezpečným prostorem pro osobní věci současné ženy, jenž byl vytvořen především díky expertíze společnosti Ferragamo,“ dodává Paul Andrew.

Boxyz je k dispozici v butiku Salvatore Ferragamo v Pařížské 6 v Praze 1 od dubna 2019.

EBC promo