Značka Tous uvedla exkluzivní řadu šperků Atelier Tous Rosa Oriol

Rodinná značka šperků Tous, k příležitosti uvedení exkluzivní kolekce šperků Atelier Tous Rosa Oriol, uspořádala elegantní párty, na které nechyběla ambasadorka značky Daniela Peštová a mnoho známých osobností.

Na velkolepý večírek, který se konal v prostorách krásných zahrad hotelu The Grand Mark v centru Prahy, zavítaly nejen české celebrity a blogerky, ale také členové rady Oriens Klenoty, regionálního partnera značky Tous, Agnieszka Jasikowski, Eugeniusz Jasikowski a Artur Lauer. Na párty zavítal také vzácný host ze Španělska, art directorka rodinné značky Tous, Marta Tous.

Na události kromě ambasadorky značky a světové topmodelky Daniely Peštové, nechyběla ani řada dalších modelek a influencerek jako Jitka Nováčková, Kristýna Schicková, Aneta Vignerová, Ina T., Andrea Bezděková nebo Kateřina Smejkalová. Celým večerem hosty provázela moderátorka Zorka Hejdová. Po slavnostním zahájení, kterého se účastnila světová topmodelka a ambasadorka značky Daniela Peštová, na hosty čekala exkluzivní prezentace šperků jedinečné kolekce Atelier Tous Rosa Oriol. Jako překvapení večera vystoupila talentovaná violoncellistka Terezie Kovalová.

EBC promo