REKLAMA
REKLAMA

Poslechněte si nový podcast ELLEness

O spánku a modrém světle s Hynkem Medřickým

Spánek, cirkadiánní rytmus, modré světlo a jeho negativní i pozitivní vlivy. Vše o těchto pojmech a mnohem víc, nám v novém díle ELLEness prozradil Hynek Medřický.

Hynek Medřický
Info ikona
cara
Info ikona

O změne životních priorit s Monikou Bagárovou

Monika Bagárová – úspěšná česká zpěvačka, čerstvá maminka a cover star listopadové ELLE. Jak se změnil její život s narozením dcery? Jak dnes vypadá její beauty rutina? Kde bere čas pro sebe? To vše se dozvíte v novém díle podcastu ELLEness.

Monika Bagárová ELLE 11/2020
Info ikona
cara
Info ikona

Funkční medicína s MUDr. Janem Vojáčkem, CFMP

Co je to funkční medicína, s čím nám může pomoct a jak dokáže zlepšit kvalitu našeho života? Do nového dílu podcastu jsme si pozvali lékaře preventivní a funkční medicíny a výživy, autora knihy Umění být zdráv MUDr. Jana Vojáčka, CFMP.

 

Jan Vojáček ELLEness
Info ikona
cara
Info ikona

Anti-age s MUDr. Monikou Kavkovou

Anti-age, to je velké téma. Kdo by se nechtěl každé ráno dívat do zrcadla na stejně svěží a mladý obličej jako před léty? O estetické medicíně a mýtech spojených s ní jsme se v novém díle bavili s jedním z nejpověřenějších odborníků u nás, MUDr. Monikou Kavkovou z Be Elite Clinic.

Be Elite Clinic
Info ikona
cara
Info ikona

Primal Health s Lenkou Havlíček

Co je primal životní styl a stravování? Představila nám ho Primal Health Coach Lenka Havlíček, která svou prací i na svém blogu vyvrácí mnoho mýtů ohledně zdravého životního stylu.

 

Lenka Havlíček
Info ikona
cara
Info ikona

Les Mills s Veronikou Benešovou

Les Mills - tento zajímavý sport, jeho výhody a druhy nám přišla představit Veronika Benešová, mezinárodní master trenérka, která se do něho zamilovala už při první lekci a dnes si bez něho, a celé Les Mills komunity nedokáže představit svůj život.

podcast
Info ikona
cara
Info ikona

Intimní pomůcky s Annou Marešovou

Dnes tu máme trochu pikantní téma. Popovídali jsme se s designerkou Annou Marešovou, která kromě jiného stojí za značkou Whoop.de.doo a navrhuje originální a zdraví prospěšné intimní pomůcky pro ženy.

podcast
Info ikona
cara
Info ikona

Jak jsme na tom s informovanosti o svém zdraví? Naším dalším hostem je Nina Formánek Jaganjacová, zakladatelka společnosti HealthBase a neziskové organizace Sifty, která se snaží šířit osvětu o tom nejdůležitějším, co máme.

podcast
Info ikona
cara
Info ikona

"Duševní zdraví, téma, které se často opomíjí, a o kterém se moc nemluví. Přitom právě ono je nezbytnou součásti naplněného a kvalitního života. Proto, jsme si do našeho nového dílu podcastu Elleness pozvali Marii Salomonovou, zakladatelku neziskové organizace Nevypusť duši."

podcast
Info ikona
cara
Info ikona

Na co všechno mají vliv naše střeva? Zajímá vás, jak rozklíčovat pojmy mikrobiota, mikrobiom a genom? A jak správně pečovat o svou střevní mikroflóru? Všechny tyto otázky nám zodpověděl MUDr. Petr Hora, MBA - ředitel centra 5PMedicine.

5PMedicine
Info ikona
cara
Info ikona

O organické kosmetice, vývoji nových produktů i tak oslavované látce, jakým je kokosový olej jsme si v novém dílu podcastu ELLEness povídali se zakladatelkou vlastní značky OSTĒ, Hankou Phamovou 

Audrey Hepburn
Info ikona
cara
Info ikona

Emoční jezení, pocity méněcenosti, nutkání být ve všem perfektní i neschopnost se mít ráda, s těmito problémy i spoustou jiných vám pomůže terapie. Přesněji hypnoterapie a ještě přesněji metoda RTT, kterou se zabývá náš další host, hypnoterapeutka Hanka Valášková.

Sophia Lauren
Info ikona
cara
Info ikona

V novém dílu podcastu ELLEness jsme probrali téma, které je v létě aktuálnější, než kdy jindy - plavání. Pro koho je vhodné? Proč je tak prospěšné? Jaké jsou největší chyby při tomto sportu, a jak při něm správně dýchat? Odpovědi na všechny tyto otázky a mnohem víc, vám prozradí Mgr. Iva Bílková, Cert. MDT, hlavní fyzioterapeutka FYZIOkliniky.

Podcast ELLEness
Info ikona
cara
Info ikona

Naším dnešním hostem je jedna z nejnadanějších, nejextravagantnějších make-up artistek a beauty expertka ELLE, Kateřina Mlejnková, nebo-li Koki. Prozradí vám nejaktuálnější trendy v líčení, jak můžete make-upem podtrhnout svou osobnost a zajímavé tipy na péči o pleť.

Koki
Info ikona
cara
Info ikona

Dnešní díl podcastu ELLEness je o zdravé stravě, rozumnému přístupu ke stravování a životnímu stylu celkově. Jakub Kraus, osobní trenér a spoluzakladatel krabičkové stravy na míru Vitalbox, vás přesvědčí o tom, že dostat se do formy není o drastických dietách, ale že i malé změny mají velký smysl. 

Jakub Kraus
Info ikona
cara
Info ikona

V dalším díle podcastu ELLEness jsme přivítali dvě kamarádky, Veroniku Milou a Kláru Nestěrovou, které založily oázu pro všechny milovnice přírodní a organické kosmetiky, Líčírnu. Určitě vás bude zajímat proč přemýšlet o pečující a dekorativní kosmetice jinak a jak začít se změnou.

ELLEness
Info ikona
ELLE
Info ikona

V dalším díle našeho podcastu jsme přivítali mistra čínských bojových umění, šéfinstruktora vůdčí české školy silového a kondičního tréninku KB5, Pavla Macka, který také v ČR jako Master StrongFirst Instructor reprezentuje prestižní mezinárodní školu síly StrongFirst. Pavel nám prozradil vše o silovém tréninku, jak se cvičením začít i o důležitosti správného dechu.

Petr Macek
Info ikona
ELLE
Info ikona

Jestli hledáte cestu, jak si z tváře vymazat stopy času, vypnout pleť a získat zdravou barvu, rozhodně musíte vyzkoušet face jógu. Naším dalším hostem je herečka a moderátorka Marta Dřímal Ondráčková, která toto "cvičení" praktikuje už přes devět let a na svém Instagramu pod hashtagem #udrzksicht to učí i ostatní. 

Marta Dřímal Ondráčková
Info ikona
ELLE
Info ikona

Z dalšího dílu podcastu ELLEness se dozvíte vše, co jste kdy chtěli vědět o vůních. Jak se vyrábí, co jsou niche parfémy a čím se odlišují od těch klasických i to, jak se parfémářem stát. Všechna tato tajemství nám prozradilo duo tvořící značku PIGMENTARIUM, Tomáš Ric a Jakub Florian Hiermann.

ELLEness
Info ikona
ELLE

Propojení těla a duše, radost z pohybu a absolutní harmonie - to je koncept, kterým se řídí studio Namastery a jeho zakladatelka i lektorka Barbara Skuherská, naš další host podcastu ELLEness.

ELLEness
Info ikona
cara

Perfektní tělo, vlasy i pleť – taková je představa o světových modelkách. Ale i ony si rády odpočinou od make-upu a zavřou se doma v teplácích na den nebo dva. Do nového dílu podcastu ELLEness jsme pozvali topmodelku Barboru Podzimkovou, která nám pověděla o své beauty a fitness rutině, i o tom, jaké kritice musela v módní branži čelit. 

Barbora Podzimková
cara

V dalšímu díle podcastu ELLEness se od Karolíny Wernerové, online redaktorky, která má na starosti Elle Beauty Club, dozvíte, jaké kroky v péči o pleť je lepší nevynechávat i koho se vyplatí sledovat na sociálních sítích, abyste věděli o posledních make-up trendech jako první. 

ELLEness
cara

Jaké nejčastější chyby děláme v péči o vlasy? Co je nyní nejvíc trendy, jak se starat o pokožku hlavy, i kdo je pro něj velkou inspirací nám v novém díle podcastu ELLEness prozradil vlasový mág, kadeřník hvězd a majitel salonu New You, Martin Tyl.

ELLEness
cara

Hledáte zajímavý způsob, jak si zpestřit svůj tréninkový plán, zlepšit kondici nebo posunout své hranice ještě dál? Zkuste gunning! Co to je, jaké jsou výhody tohoto cvičení  a pro koho je vhodné nám přišel povědět osobní trenér a instruktor David Machala.

ELLEness
cara

Masáž obličeje dokáže s vaším vzhledem i psychikou zázraky. A nemusíte za ni utrácet tisíce ročně. Stačí se naučit jednoduchou techniku Guasha vycházející z čínské medicíny a z koupelny máte rázem luxusní spa. Na její účinky a správné provedení se v tomto díle zaměří Zorka Hejdová společně s vizážistkou Eliškou Matějkovou. 

Eliška Matějková
cara

S její pomocí si vyčistíte mysl, aktivujete energii i zbavíte napětí. Řeč je o meditaci. O tom, jaké druhy existují, a že to není jen o klidném sezení a rozjímání, vám v tomto díle podcastu ELLEness povypráví Shivo, který se stará o OSHO informační centrum v Praze. Kromě toho si s námi budete moci vyzkoušet i dvě krátká meditační cvičení.

ELLEness
cara

ELLEness podcast se po krátké odmlce vrací s novým dílem! Tentokrát si Zorka Hejdová při příležitosti 50. výročí Dne Země povídala s šéfredaktorkou ELLE Valentinou Nízkou o udržitelnosti v módě a novém květnovém vydání, které vznikalo převážně z #homeoffice kanceláří celého týmu. Co může módní časopis, stejně tak jako jakýkoli módní nadšenec, udělat pozitivního pro naši planetu? #ELLEgreenissue #ELLEcares

ELLEness
cara

Tentokrát máme speciálního hosta, naši beauty expertku a spolupracovnici Moniku Marešovou. A zeptali jsme se jí na otázky, které nám poslaly čtenářky ELLE prostřednictvím Instagramu. V tomto díle se dozvíte například, jak často Monika cvičí, co běžně denně jí, ale i to, proč byste si měla okamžitě pořídit saténový povlak na polštář.

Monika Marešová
cara

Tentokrát se v ELLEness dozvíte vše o saunování. Víte, jak dlouho v sauně pobývat? Jakým způsobem se pak ochlazovat a odpočívat? Nebo vás snad zajímá, jak je to se sexem v sauně? Na to vám odpoví saunový mistr, držitel mnoha ocenění v tomto oboru, Jiří Žákovský. 

Jiří Žákovský
cara

Petr Mára - přeborník na technologické novinky, průkopník v oblasti podcastů v Čechách a také člověk, který už více jak 619 dní jí především maso. Je to těžké? Má to vliv na postavu? A jakou nemoc můžete překonat tímto stravováním? To vše se dozvíte v novém  podcastu ELLEness.

Petr Mara
Cara

Kanabidiol - zázračná látka, která může změnit historii kosmetologie. O tom, co to vlastně CBD je, jak se získává a především o jeho účincích na pleť se do našeho podcastu ELLEness přišla povídat hodnotitelka bezpečnosti kosmetických produktů a formulátorka kosmetiky Ing. Lenka Průšová.

Lenka Průšová
cara

Dokážete si představit život bez cukru? A víte vůbec, kde všude se skrývá? Naším hostem je Janina Černá – zakladatelka blogu Cukrfee.cz i speciálního programu, díky němuž se zbavíte závislosti na cukru. Poslechněte si nový díl ELLEness, který vám jídlo představí v jiném světle, než jste možná zvyklí.

Cukrfree
cara

Jóga – to nejsou jen stojky na hlavě, ale hluboká celoživotní filozofie, která dokáže i vyléčit nemoci. O té jsme si povídali se Zuzanou Klingrovou, jogínkou, cestovatelkou a autorkou knihy Jóga po celý rok. V tomto díle vás dokonce čeká i rychlokurz správného dýchání!

Zuzana Klingrová
cara

Z otužování se v poslední době stal fenomén. O výhodách a úskálích této praktiky, která má velmi dlouhou tradici, si k nám přišly popovídat topmodelka Denisa Dvořáková a trenérka i výživová poradkyně Helena Čechurová.

podcast Denisa + Helena
cara

Do druhého dílu podcastu ELLEness jsme si pozvali osobního trenéra se silným životním příběhem, Radka Laciho, který si také říká “harmonizátor těla a mysli”. Má zcela jedinečný přístup ke cvičení a jeho metody si nemůže vynachválit i řada slavných osobností.

podcast Radek
cara

 

První díl podcastu ELLEness se věnuje tomu nejdůležitějšímu – motivaci a nastavení cílů. Bez těch totiž nejsou výsledky ani změna. Jak k nim přistoupit, aby vaše snaha nebyla zbytečná? To vám prozradí lektorka a koučka Janka Chudlíková.

podcast Janka
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA