Podcast ELLEness

Jaké nejčastější chyby děláme v péči o vlasy? Co je nyní nejvíc trendy, jak se starat o pokožku hlavy, i kdo je pro něj velkou inspirací nám v novém díle podcastu ELLEness prozradil vlasový mág, kadeřník hvězd a majitel salonu New You, Martin Tyl.

ELLEness
cara

Hledáte zajímavý způsob, jak si zpestřit svůj tréninkový plán, zlepšit kondici nebo posunout své hranice ještě dál? Zkuste gunning! Co to je, jaké jsou výhody tohoto cvičení  a pro koho je vhodné nám přišel povědět osobní trenér a instruktor David Machala.

ELLEness
cara

Masáž obličeje dokáže s vaším vzhledem i psychikou zázraky. A nemusíte za ni utrácet tisíce ročně. Stačí se naučit jednoduchou techniku Guasha vycházející z čínské medicíny a z koupelny máte rázem luxusní spa. Na její účinky a správné provedení se v tomto díle zaměří Zorka Hejdová společně s vizážistkou Eliškou Matějkovou. 

Eliška Matějková
cara

S její pomocí si vyčistíte mysl, aktivujete energii i zbavíte napětí. Řeč je o meditaci. O tom, jaké druhy existují, a že to není jen o klidném sezení a rozjímání, vám v tomto díle podcastu ELLEness povypráví Shivo, který se stará o OSHO informační centrum v Praze. Kromě toho si s námi budete moci vyzkoušet i dvě krátká meditační cvičení.

ELLEness
cara

ELLEness podcast se po krátké odmlce vrací s novým dílem! Tentokrát si Zorka Hejdová při příležitosti 50. výročí Dne Země povídala s šéfredaktorkou ELLE Valentinou Nízkou o udržitelnosti v módě a novém květnovém vydání, které vznikalo převážně z #homeoffice kanceláří celého týmu. Co může módní časopis, stejně tak jako jakýkoli módní nadšenec, udělat pozitivního pro naši planetu? #ELLEgreenissue #ELLEcares

ELLEness
cara

Tentokrát máme speciálního hosta, naši beauty expertku a spolupracovnici Moniku Marešovou. A zeptali jsme se jí na otázky, které nám poslaly čtenářky ELLE prostřednictvím Instagramu. V tomto díle se dozvíte například, jak často Monika cvičí, co běžně denně jí, ale i to, proč byste si měla okamžitě pořídit saténový povlak na polštář.

Monika Marešová
cara

Tentokrát se v ELLEness dozvíte vše o saunování. Víte, jak dlouho v sauně pobývat? Jakým způsobem se pak ochlazovat a odpočívat? Nebo vás snad zajímá, jak je to se sexem v sauně? Na to vám odpoví saunový mistr, držitel mnoha ocenění v tomto oboru, Jiří Žákovský. 

Jiří Žákovský
cara

Petr Mára - přeborník na technologické novinky, průkopník v oblasti podcastů v Čechách a také člověk, který už více jak 619 dní jí především maso. Je to těžké? Má to vliv na postavu? A jakou nemoc můžete překonat tímto stravováním? To vše se dozvíte v novém  podcastu ELLEness.

Petr Mara
Cara

Kanabidiol - zázračná látka, která může změnit historii kosmetologie. O tom, co to vlastně CBD je, jak se získává a především o jeho účincích na pleť se do našeho podcastu ELLEness přišla povídat hodnotitelka bezpečnosti kosmetických produktů a formulátorka kosmetiky Ing. Lenka Průšová.

Lenka Průšová
cara

Dokážete si představit život bez cukru? A víte vůbec, kde všude se skrývá? Naším hostem je Janina Černá – zakladatelka blogu Cukrfee.cz i speciálního programu, díky němuž se zbavíte závislosti na cukru. Poslechněte si nový díl ELLEness, který vám jídlo představí v jiném světle, než jste možná zvyklí.

Cukrfree
cara

Jóga – to nejsou jen stojky na hlavě, ale hluboká celoživotní filozofie, která dokáže i vyléčit nemoci. O té jsme si povídali se Zuzanou Klingrovou, jogínkou, cestovatelkou a autorkou knihy Jóga po celý rok. V tomto díle vás dokonce čeká i rychlokurz správného dýchání!

Zuzana Klingrová
cara

Z otužování se v poslední době stal fenomén. O výhodách a úskálích této praktiky, která má velmi dlouhou tradici, si k nám přišly popovídat topmodelka Denisa Dvořáková a trenérka i výživová poradkyně Helena Čechurová.

podcast Denisa + Helena
cara

Do druhého dílu podcastu ELLEness jsme si pozvali osobního trenéra se silným životním příběhem, Radka Laciho, který si také říká “harmonizátor těla a mysli”. Má zcela jedinečný přístup ke cvičení a jeho metody si nemůže vynachválit i řada slavných osobností.

podcast Radek
cara

 

První díl podcastu ELLEness se věnuje tomu nejdůležitějšímu – motivaci a nastavení cílů. Bez těch totiž nejsou výsledky ani změna. Jak k nim přistoupit, aby vaše snaha nebyla zbytečná? To vám prozradí lektorka a koučka Janka Chudlíková.

podcast Janka

EBC promo