Aperitivo moments: Dokonalé souznění sladkosti a hořkosti

Stylový aperitiv připomíná léto. Chandon Garden Spritz v sobě snoubí šumivé víno Chandon z argentinské Mendozy, macerované kůry z udržitelně vypěstovaných pomerančů a pečlivě vybraných bylin. Ideální drink pro setkání s přáteli, tzv. aperitivo moments si s nimi můžete vychutnat kdykoli. Chandon Garden Spritz je navíc stoprocentně přírodní, má i o polovinu méně cukru než ostatní značky Spritzu na trhu. V jedné sklence se vám tak nabízí mix požitků. Výjimečné, šumivé víno, které doplňuje aroma pomerančové kůry, pulzují zde stopy pomeranče samotného a ta jedinečná kombinace bylin! Můžete ihned podávat, doporučujeme sklenku osvěžit plátkem pomeranče a snítkou rozmarýnu. 

Chandon Garden Spritz

Nejlepší aroma, vynikající chuť

Chandon Garden Spritz je šumivé víno z vinařství Chandon z Mendozy v Argentině. Mísí se v něm směs odrůd Chardonnay, Pinot Noir a Semillon. Prochází druhotným kvašením, které nechává zrodit právě výjimečné šumivé víno. Teprve před plněním lahví se přidává ještě aromatický hořký likér (bitter), vyrobený z unikátní kombinace bylinek, koření a sušené kůry pomerančů, který dodává výslednému nápoji originální hořkosladkou chuť. Tento jedinečný drink vás naláká už jen svými hřejivými tóny barev. Růžové a oranžové odstíny evokují summer momments. Přeneste se tak na okamžik, jeden večer, na prázdniny a užijte si nezapomenutelný večer s přáteli.

Aperitivo moments

Vše, co potřebujete o ELLEphorii teď hned vědět

ELLEphoria proběhne v termínu 4. - 6. listopadu 2022  ve  Slovanském domě Praha a nabídne třídenní program plný osobností, workshopů vedených specialisty a možností vyzkoušet na vlastní kůži renomované značky a vycházející hvězdy beauty světa. Vstupenky a další detaily o akci najdete na www.ellephoria.cz.

ELLEphoria
Měření