Novinka nejen pro všechny dobrodružné duše

Překonejte neznámé cesty

Jestli je vám tenhle mindset blízký, určitě se vám bude líbit žhavá novinka Vertical od značky Suunto. Tyto GPS hodinky vybaveny offline mapami a bezkonkurenční výdrží baterie, včetně solárního nabíjení, se stanou spolehlivým záchytným bodem i při těch nejdobrodružnějších výletech.

Oceníte je i v případě, pokud u vás cílevědomý trénink nepředstavuje sprosté slovo a máte ráda o všem přehled. Hodinky jsou navíc vyrobené ve Finsku za použití 100% obnovitelné energie, což vám jistě udělá radost, pokud vám záleží na udržitelném životním stylu.

“Hodinky Suunto Vertical jsou, jak už název napovídá, určeny pro ty, kteří se chtějí neustále posouvat vzhůru a stále zlepšovat svůj výkon v přírodě. Jejich odolnost, velikost - a navíc bezplatné online mapy, ať jste kdekoli na světě - vám řeknou vše, co potřebujete vědět; jsou to hodinky pro lidi, kteří žijí a dýchají dobrodružstvím,” říká vedoucí produktového oddělení společnosti Suunto Petri Lehtovirta.

Ujíždíte na extrémech?

Hodinky Suunto Vertical nabízejí podrobné outdoorové offline mapy, které jsou dostupné po celém světě zdarma. Nové mapy navazují na již pokročilou navigaci po trase v aplikaci Suunto. Objevování a vytváření tras je snadné díky heatmapám, 3D mapám a vrstvám typu povrchu silnic v aplikaci Suunto a jejich snadné synchronizaci s hodinkami. Nyní mají uživatelé k dispozici offline mapy, do kterých mohou nahlížet bez ohledu na to, kde se nacházejí, což jim poskytuje větší bezpečnost a jistotu.

Sportovní výkony pod kontrolou

Jestli vás láká překonávat neznámé, baví vás hory, daleké túry, komplikované cesty, příroda v té nejsurovější podobě a především pocit zvládnutých výzev a sounáležitosti, ale přece jen máte rádi jistotu a chcete při svém výkonu udělat co nejméně chyb, hodinky  Suunto Vertical s bezkonkurenční výdrží baterie vás zkrátka dostanou.

Varianta Titanium Solar vydrží 85 hodin nepřetržitého záznamu cvičení s nejpřesnějším sledováním polohy. Režim Tour zvládne přesně sledovat vaši polohu až 500 hodin! Hodinky komunikují se všemi pěti hlavními satelitními systémy, což se hodí nejen v horách, ale třeba i ve městě mezi vysokými budovami.

Hodinky tak nejsou určené pouze milovníkům zážitků, ale skvěle poslouží i při každodenním cvičení nebo během tréninku na závody. Všechny sportovní režimy jsou vybaveny specifickými údaji na displeji, takže budete mít přehled o všem, co budete potřebovat.

Měření