Svatební snění III. aneb svatební líčení s Janou Lhotovou

Je jedno, zda jste své osudové ano již řekla, nebo na tu zásadní otázku stále čekáte. To co do své pleti investujete nyní, ve svatební den, jak když najdete. Při péči o pleť se vzdejte urychlených řešení a vsaďte raději na prověřené postupy a kvalitu. Zatímco při předchozích schůzkách Leona prošla v Lancôme Beauty Institute pečlivou diagnostikou pleti a na míru navrženým ošetřením, s níž tu pomáhají i digitální technologie, její aktuálně třetí návštěva se zaměřila na líčení. Pro tentokrát se Leoninou průvodkyní v Lancôme Beauty Institute stala Jana Lhotová, National Make-up Artist Lancôme pro Česko a Slovensko. V případě, že není pleť v dobrém stavu, je zapotřebí se jí začít věnovat s předstihem, aby měla dostatek času dostat se do lepší kondice. Líčení je vždy až třešničkou na dortu,“ radí Jana Lhotová.

„Osobně jsem velkým milovníkem masek, takže jemný peeling a posléze hydratační a projasňující maska umí zázraky. Vsadila bych i na beauty technologie například 2 Pro Radiance Booster Tech, který do pleti zapracovává Lancôme Advance Genifique sérum. Pleť je po ošetření prostě nádherná.“ doporučuje Jana.

Jana Lhotová

Bezchybný vzhled

Díky předchozím návštěvám a domácí péči se Leonina pleť dostala do skvělé kondice. Jana Lhotová tak mohla po krátké diagnostice začít s líčením, jako předsvatební přípravou, a výběrem vhodných produktů Lancme. Pro Leonu zvolila například první tekuté oční stíny a tvářenku v jednom Lancôme Idôle Tint. Dostatek pozornosti dopřála také úpravě obočí a samozřejmě i zvýraznění řas. Pod řasenku Lancôme Hypnôse Drama nanesla kultovní Lancôme Cils Booster XL vhodnou pro citlivé oči a obohacená o mikrovlákna, která pomáhá chránit řasy a získat maxi booster efekt. Na rty Jana Lhotová štětcem nanesla Lancôme L´Absolu Rouge Intimatte - lehkou matnou rtěnku, ideální pro jemný nebo vrstvitelný výraznější vzhled.

Jak na bezchybný vzhled s Lancôme líčením:

Lancôme Beauty Institute

Lancôme Beauty Institute najdete aktuálně jen na třech místech na světě a jedním z nich je na Jungmannově náměstí v Praze. I když se Lancôme už od založení v roce 1935 drží tradiční filozofie, kdy jde prvotřídní péče ruku v ruce s pocitem štěstí, využívá také moderní trendy. Digitální technologie pomáhají s diagnostikou pleti a výběrem správných ošetření. Po podrobné konzultaci či ošetření vám vyberou i vhodné produkty pro domácí péči.

Foto: Petr Weigl 
Modelka: Leona 
Video: JÄGR Videography
Styling: Radka Sirková
Make-up: Jana Lhotová
Lokace: Lancôme Beauty Institute Prague

Měření