L'Interdit: Příběh smyslnosti, která dostává zcela novou identitu

Osvěžující, lehčí, ale o nic méně návyková. Taková je nová vůně Eau de Toilette L'Interdit, která zaujme všechny, co odmítají tiše splynout s davem. Dílo, za kterým stojí trio uznávaných parfuméřů čítající Fanny Bal, Anne Filipo a Dominiqua Ropiona, nabízí unikátní spojení živočišného bouquetu s tóny pižma a kůže, což ve výsledku vyvolá přjemné, ale elektrizující napětí!

Eau de Toilette L'Interdit

Záplava květin, kterou naruší černý akord a tóny kůže

Pokud chcete složení Eau de Toilette L'Interdit znát do detailu, pak se připravte na kombinaci jemného bergamotu, pomeranče a mandarinky, které umocňují říznější nóty zázvoru. Poté již do vonného prožitku nastupují pomerančové květy, čarovná tuberóza a hypnotický jasmín sambac. A nakonec svoji výraznou roli — coby protipól k bílému, lehkému a květinovému akordu — sehraje černý akord L’Interdit, v němž se odrážejí tóny pačuli a vetiveru. Nechybí ani dávka medu a indolu, která na intenzitě vaší identity ještě přidá.

Eau de Toilette L'Interdit

Když vzhled dokonale vystihuje podstatu

A velkou proměnou prošlo nejen složení tohoto elixíru, ale také jeho flakon. Ten je nyní lehčí, užší, elegantní, prostě delikátní. Sofistikovaná stužka okolo hrdla flakónu zůstala, avšak 4G logo září ve zcela nové podobě! A protože je vůně oděna do bílých a béžových tónů, které jsou jednoduché, avšak velmi asertivní, nesmí chybět červený vnitřek krabičky s podpisem Huberta Givenchy. Esence haute couture se tedy nazepře ani nyní!

O pouhý design však nejde... K zužení flakonů došlo i z důvodu ekologického smýšlení značky, s tím pak jde ruku v ruce, že výrobce použil o celých 10 % méně skla, které se navíc dá recyklovat.

Eau de Toilette L'Interdit

Rooney Mara jako hrdinka světa bez limitů

Více informací o Eau de Toilette L'Interdit můžete čerpat zde. Ještě ale než vás tato vůně definitivně polapí, nasajte její tóny v kampani, jíž vás provede uhrančivá herečka Rooney Mara. (A aby byl kontrast, který se ve vůni míchá, evidentní, na sobě má haute coutue šaty od Matthew M. Williamse — a v těch si sebejistě kráčí nočním podsvětím)... Budete ji následovat?

Měření