Mr. Burberry – absolutní novinka mezi pánskými vůněmi

Bylinná a dřevitá toaletní voda Mr. Burberry mísí klasické tóny britského parfémářství s neočekávanými ingrediencemi. Současná, sofistikovaná a smyslná vůně se otevírá nótami křehkého a šťavnatého grapefruitu. Střižená svůdným základem zemitého vetiveru a kouřového dřeva guaiac. Mr. Burberry zachycuje esenci Londýna, města velkých kontrastů a protikladů.

Flakon je inspirovaný ikonickým pánským trenčkotem Burberry v černé barvě a jeho jedinečnými detaily. Robustní, mužný uzávěr odkazuje na rohovinové knoflíky trenčkotu. Ručně vázaný uzel na anglickém černém gabardénu oslavuje tuto inovativní textilii, kterou vyvinul Thomas Burberry před více než 100 lety.

2016 MR BURBERRY CREATIVE PACKSHOT 2bbc7

Britská značka Burberry ztělesňuje nadčasovou eleganci, vytříbený styl a nejvyšší kvalitu nejen ve světě módy, ale i ve světě vůní. Kombinuje v sobě tradiční hodnoty značky s moderním stylem a novátorskými technologiemi. Díky tomu je značka Burberry ve světě opravdovým pojmem.

Autorem vůně Mr. Burberry je kreativní a výkonný ředitel Burberry, Christopher Bailey, který při jejím vytváření spolupracoval s renomovaným a světově proslulým parfumérem Francisem Kurkdjianem.

Tváří kampaně je mladý britský herec a muzikant Josh Whitehouse, který se ve videu kampaně objevuje spolu s modelkou Amber Anderson.

2016 MR BURBERRY BTS PR EXCLUSIVES RGB CROPPED 05 6123c

Stejně jako vůně Mr. Burberry, je unikátní i způsob zpracování filmu ke kampani. V době digitálních technologií byl natočen na 70mm film. Po celém světě je jen asi šest takových kamer, přiblížil autor videa, britský režisér Steve McQueen.

Kromě toaletní vody ve velikostech 50 ml, 100 ml a 150 ml můžete mít svoji oblíbenou vůni i v balení 30 ml na cesty a máte možnost pořídit si i další varianty z doplňkové řady. Naprostou specialitou je parfemovaný olej na vousy, který potěší nejen všechny vyznavače plnovousů. Olej má nemastné složení, obsažené oleje hydratují pokožku, proto je olej vhodný i po ošetření před holením nebo po něm. Pro každodenní použití je také hydratační krém s nádechem vůně Mr. Burberry, osvěžuje a zjemňuje oholenou pánskou pokožku. Samozřejmostí jsou také klasické doplňky – deo spray, sprchový gel a deo stick.

2016 MR BURBERRY BOTTLE LINE 01 1278c

Vyzkoušejte neodolatelnou vůni a buďte i Vy Mr. Burberry!

EBC promo