REKLAMA

Tipy na kvalitní péči od krku až po prsty na nohou

Výtažek z narcisu a vlašských ořechů 

Tělové mléko, které obsahuje výtažek z cibulky narcisu nás zaujalo. Proč? Bylo totiž vědecky prokázáno, že výtažek z cibulky této rostliny pokožku chrání, zlepšuje její odolnost a zvyšuje také odolnost buněk, čímž pokožce umožňuje zlepšit její přirozené obranné mechanismy. Právě Body Smoother od Nu Skin obsahuje jemně mleté skořápky vlašských ořechů. Díky tomu šetrně a přírodní cestou vyhlazuje hrubou kůži na loktech, zadní straně paží, kolenou a patách.  

Proč peeling?

O peelingu se mezi zasvěcenými ví, že umí pokožku omladit a krásně rozzářit. Proto na něj mnoho z nás nedá dopustit. Pravidelný peeling celého těla účinně odstraňuje horní vrstvu suché kůže a tím pokožku zjemňuje. Při pravidelném používá také pomáhá v boji proti celulitidě! Což se nám na blížící se léto bude skvěle hodit. Peeling v první řadě odstraňuje odumřelé buňky, takže pokožka následně lépe vstřebává všechny hydratační krémy, regenerační oleje a tělová másla, kterými se hýčkáme. 

Nu Skin
Info ikona

Začněte ve sprše 

Začátek opravdu efektivní péče o pokožku na celém těle začíná už ve sprše. Při pravidelné hygieně se nesmí nic ošidit, a proto i tady by se měly nacházet poctivé a kvalitní produkty. Při výběru produktů, kterými se kůže čistí a zároveň regeneruje při každém mytí, se vyplatí vybírat takové produkty, které mají krémové a olejové složení než to mýdlové, které bývá často plné syntetických nekvalitních složek. Náš tip: Hydratační sprchový gel Liquid Body Bar s grapfruitem pro super pocit svěžesti a Aloe verou pro zklidnění pokožky.  

Nezapomínejme na ruce 

Používáte dezinfekční mýdla a antibakteriální produkty? Super, ale v tom případě si kůže na rukou zaslouží zvýšenou pozornost. Dezinfekce sice zabíjí bakterie a tím nás chrání před viry a nemocí, ale současně vysušuje pokožku. Přinášíme tip na super Hand Lotion od značky Nu Skin, který zanechává ruce jemné a nikdy mastné nebo lepkavé. Rychle se vstřebá, a tak se můžete okamžitě po použití věnovat dále své práci. 

Nu Skin
Info ikona
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA