Lima, Bündchen a Goulart aneb slavné Brazilky a jejich beauty tipy

Adriana Lima

Krásná Adriana je milovnicí zdravé stravy, pohybu a péče o pleť. Její top secret, jak být fit, je box. To, že má pravidelný pohyb vliv na kvalitu vlasů a pokožky Adriana ví stejně dobře, jako to, že je důležité, čas od času měnit používané produkty.  

Supermodelka v rámci své beauty rutiny nikdy nezapomíná na opalovací krém s SPF a francouzskou organickou kosmetiku – především sérum, krém na gelové bázi a odličovací pleťovou vodu. Na akné doporučuje tea-tree olejíček či obyčejnou bílou pastu na zuby. 

Lima se netají tím, že je milovnicí make-upu, ačkoliv se na veřejnosti neostýchá objevit i nenalíčená. Nejčastěji používá řasenku, tužku na obočí, balzám na rty a nedá dopustit na červenou rtěnku, díky které se každý den cítí jako na přehlídkovém mole. 

 

Bývalé hvězdy Victoria's Secret

 

Gisele Bündchen

Bývalá nejlépe placená supermodelka světa Gisele Bündchen se proslavila zásluhou svého přirozeně krásného obličeje, sexappealu i své úžasné postavy – vždy se mohla pyšnit štíhlým břichem, dlouhýma nohama a také bujnými ňadry. Jednačtyřicetiletá Gisele považuje za klíčové se dostatečně hýbat, pít dostatek vody a jíst zdravá jídla. Svou postavu si udržuje díky hatha józe, kickboxu, surfování a dlouhým procházkám.  

Supermodelka si zamilovala rostlinnou stravu a dodržuje přerušovaný půst. Převážně konzumuje ořechy, ovoce a zeleninu, kterou si sama pěstuje na své zahradě. K večeři do svého jídelníčku občasně zařazuje lososa či hovězí a kachní bio maso. Když má chuť na sladkou tečku, nepohrdne takzvaným raw dezertům se zmrzlinou bez cukru.  

Gisele miluje přirozenost, proto je na většině svých instagramových fotek bez make-upu. Manželka legendárního fotbalisty Toma Bradyho je toho názoru, že u pleti je primární, se o ní začít starat již v mládí. Důležité je podle ní také pravidelné odličování a čištění pleti. Ve své beauty rutině nedá dopustit na peeling, obličejovou vodu, hydratační a oční krém a sérum z květinových výtažků pro revitalizaci pleti. 

Izabel Goulart

Další bývalý andílek Victoria’s Secret Izabel Goulart, která letos oslaví své osmatřicáté narozeniny, také patří mezi slavné a obdivované Brazilky s dokonalou postavou a krásnou pletí. Goulart si své tělo bohyně udržuje díky skokům přes švihadlo, józe a běžným posilovacím cvikům a také běháním. V rámci stravy se drží pravidla 80:20 , kdy z osmdesáti procent jí zdravé potraviny a z dvaceti procent neváhá konzumovat i méně zdravá jídla.  

Štíhlé tělo si zvládá udržovat také díky vaření. Většinu jídel si připravuje sama, a je si jistá tím, co konzumuje. Izabel se na svém Instagramu také netají tím, že zbožňuje ovoce a smoothie drinky. 

Goulart je velkou milovnicí sluníčka, ale ani tak nezapomíná používat produkty chránící před sluncem. Do své rutiny zařazuje hydratační séra a krémy. V její kosmetické taštičce nechybí lesk na rty, výrazná rtěnka a voděodolná řasenka. 

 

Adriana Lima: ty nejlepší modely z přehlídek Victoria's Secret

elle.cz

 

Zdroje: ELLE.com, In To The Gloss, Rachael Attard, Allure