Vyjádřete to, jaká skutečně jste… jediným pohledem!

Řasenka Lash Clash se zcela vymyká všemu, co jste se o řasenkách dosud naučila. Sebejistě totiž překračuje nejen hranice barev, ale i techniky, a byla tak stvořená pro všechny, kteří se nespokojí s obyčejnými řasami. Lash Clash vykouzlí až o 200 % plnější objem, a to pouhými pěti tahy. Oslňující efekt vydrží celých čtyřiadvacet hodin.

 

Vyživující složení

Příjemně krémová textura v kombinaci s průhlednou bází o vysokém podílu jemně rozptýleného černého oxidu železitého dodává řasám extrémně tmavý až šokující vzhled. Složení je přitom bez parfemace, přičemž jednotlivé ingredience byly vypěstované v komunitních zahradách YSL Beauty Ourika (Pozn. redakce — tento sociální program usiluje o podporu obyvatel regionu s cílem posilovat jejich dovednosti a finanční nezávislost ). Klíčovou složku produktu představuje udržitelně sklizený výtažek z kosatce florentského, který díky své přirozené schopnosti stimulovat a chránit, řasám pomáhá zachovat si poddajnost, hebkost na dotek a vitalitu. Ostatně podobně udržitelně se přistupuje ke všem vzácným složkám, na jejichž kvalitu a účinnost značka YSL Beauty bedlivě dohlíží.

 

Lash Clash

 

Kartáček nepoznaných rozměrů

Černočerná barva ovšem není jediným triumfem. Součástí řasenky je i revoluční kartáček, který disponuje 10,5 mm širokým obvodem a 260 ergonomických štětinami, pravděpodobně největším, který jste kdy spatřila! Díky tomu s ním precizněte nanesete barvu na všechny řasy, dokonce i na ty nejkratší, jediným tahem. Výsledkem je nadpozemské prodloužení a zvětšení objemu — od kořínků ke konečkům plus liftingový efekt ve vnějším koutku oka. Postup aplikace může být následující: Řasenku začněte nanášet ve vnitřním koutku oka — od kořínků. Tahem nanášejte řasenku směrem nahoru a ven. Nebo: Na řasy vyvíjejte tlak směrem nahoru, chvíli je podržte a poté pročešte směrem nahoru. A pokud chcete, řasenku aplikujte cik cak pohybem směrem nahoru — od kořínků po konečky. Případně použijte jen špičku kartáčku a naneste na jednotlivé řasy ve vnějším koutku očí. Je to jen na vás!

 

Lash Clash

 

 

Kampaň, která cílí na generaci Z

Česká ambasadorka Zea Ferencová se v  nové kampani sebejistě dívá přímo do objektivu. Inspirujte se jí a vezměte si za své poselství, s nímž řasenka Lash Clash přichází na trh: Umožnit lidem, především z generace Z, definovat, kým opravdu jsou včetně porušování pravidel. Dopřejte si řasenku, která vás provede životem!

 

Měření