Dovolená v Česku. Poznejte krásy Karlových Varů, mají co nabídnout

To všechno je skvělé, co si ale pro jednou dopřát dovolenou v Česku? Víte přece, co se zpívá v české hymně? „A to je ta krásná země…“ Platí to do puntíku! Užijte si letošní volno aktivně, nevynechejte relax a poznejte neuvěřitelná místa, pro která nemusíte letět na druhý konec zeměkoule. Vydejte se do Karlových Varů!

Město samotné i jeho okolí nabízejí zážitky, na které budete dlouho vzpomínat. Nejde zdaleka jen o procházky po kolonádách, ochutnávky lázeňských oplatků a pramenů. Tohle nejnavštěvovanější a nejznámější lázeňské město, kterému ostatně Karel IV. udělil privilegia královského města, velmi proslavil blížící se Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, který patří mezi nejprestižnějších filmových festivalů ve střední a východní Evropě.

Abyste si dovolenou užili na maximum, je třeba mít dobré zázemí. To, a ještě mnohem víc, vám nabídne legendární hotel Thermal. Má geniální polohu přímo v srdci města, jakmile ráno vstanete a než večer ulehnete do postele, můžete si užívat úchvatný výhled z pokoje na lázeňské centrum.

Krásné výhledy z Thermalu

Od Vřídla po žluté k vyhlídce

Nezapomněli jste si doma běžecké boty a oblečení? Byla by to škoda, protože vyběhnout do probouzejícího se města a proběhnout kolem řeky a prázdných kolonád, to je zážitek sám o sobě.

Snídani, která v Thermalu opravdu stojí za to, si opravdu zasloužíte. A co budete dělat dál? Ať už pěšky nebo na kole, rozhodně se vydejte poznat město a jeho okolí. Lázeňské vyhlídky, kouzelné stezky, místní památky. Vyrazte třeba od Vřídla po žluté k vyhlídce Tři kříže a pokochejte se pohledem na město z nové perspektivy.

Dopřejte si dokonalou relaxaci

Vychutnat si neuvěřitelný výhled můžete i při relaxaci v bazénech, najdete je na skále nad hotelem a nemusíte se bát, že o tenhle zážitek přijdete, když nebude zrovna pěkné počasí. Větší bazén má celoročně 30 °C, bazén s léčivou vřídelní vodou pak 38 °C. Z bazénu s uvolněnými svaly pokračujte rovnou do wellness a vyberte si některou masáž, zábal nebo kosmetické ošetření.

Nezapomeňte na třináctý pramen

A potom? Potom je tady hotelový Saunia Thermal Resort! Osm druhů saun, saunové rituály a zdravé pochoutky vyladí vaši pohodu na maximum. Hosté hotelu mohou využít vstup do Saunia Thermal Resort v rámci pobytu, a to na dvě hodiny za každou noc. Stačí projít spojovací chodbou a popojet výtahem a jste v ráji.

Na pomyslném seznamu si můžete za jediný den odškrtnout aktivity i pořádnou dávku odpočinku. A večer? Večer si užijte večeři na hotelové terase, odkud uvidíte pulzující noční život nebo vyzkoušejte vyhlášený karlovarský třináctý pramen.

dovolená v Česku
Měření