Užijte si Karlovy Vary jako filmová hvězda!

Dovolená se dá strávit odpočinkem, relaxací, péčí o sebe samé, ale také aktivně. To vše totiž Karlovy Vary nabízejí. A aby byl hvězdný pocit vážně dokonalý, zabydlete se v samotném centru města. Hotel Thermal k městu patří stejně, jako zmiňovaný festival.

Nejdřív sport, potom relax

Vary to jsou procházky po kolonádách, ochutnávky lázeňských oplatků a pramenů, ale i výlety a poznávání zajímavých míst. Město je skvělé pro milovníky sportu, běžce i cyklisty. Vyběhněte ještě před snídaní do ulic a užijte si ranní klid a kolonády nebo příjemnou cestu kolem řeky. Po návratu do hotelu vás čeká slibovaná hotelová snídaně.

Ať už dáváte přednost procházce nebo cykloturistice, v obou případech se máte na co těšit. Vydejte se třeba po stezkách, okoukněte místní památky, vychutnejte si krajinu z vyhlídek. Ale konkrétněji: co třeba se projít nebo projet od Vřídla po žluté k vyhlídce Tři kříže, kde se můžete kochat pohledem na město z nové perspektivy? Vypadat bude tenhle výlet dobře nejen ve vašich vzpomínkách, ale i na fotografiích.

Dovolená v Česku

Sport si můžete odškrtnout, a protože jste na dovolené, chtělo by to i nějaký ten relax a péči o sebe. A v tom Hotel Thermal rozhodně nezklame. Jeho bazény s výhledem na historické centrum na skále nad Thermalem slibují opravdový zážitek. Větší bazén má celoročně 30 °C a unikátní panoramatický bazén s vřídelní vodou dokonce 38 °C.

Vyhlášený třináctý pramen

Po uvolnění svalů se vydejte do wellness, dopřejte si některou z masáží, zábalů či kosmetických ošetření. A nakonec sauna! V Saunia Thermal Resortu je dokonce osm druhů saun, saunové rituály a zdravé pochoutky. V rámci pobytu mohou hosté využít dvě hodiny za každou strávenou noc, aniž by museli opustit hotel. Stačí projít spojovací chodbou a popojet výtahem.

Relax v Saunia Thermal Resortu

Příjemně unavení celodenními aktivitami večer určitě oceníte trochu klidu. Dopřejte si večeři na hotelové terase, odkud můžete pozorovat pulzující noční život nebo vyzkoušejte vyhlášený karlovarský „třináctý pramen“. A před usnutím v jednom z příjemných hotelových pokojů si užijte poslední pohled na lázeňské centrum jako na dlani.

Superior pokoje
Měření