Must-have letošního jara: Telefon, z kterého sálá čirá dokonalost!

Sotva nová HUAWEI nova 9 SE spatřila světlo světa, bylo jasné, že má tenhle chytrý telefon před sebou zářnou budoucnost. Chlubí se totiž designem, který je svěží, luxusně elegantní — a ještě v kombinaci s prvotřídní technologií! Kromě toho se pyšní například ultra vysokým rozlišením fotoaparátu nebo kamerou ideální pro vlogování a natáčení videí. Nový 108 Mpx systém čtyř kamer zase pomůže zachytit mnohem více detailů a pořizovat bezchybné fotografie ve vysokém rozlišení. Kromě toho tahle novinka oplývá i 6,78palcovým FHD displejem a funkcí 66 W SuperCharge, díky níž se nabije neskutečně rychle.

V kráse je síla!

To všechno jsou důvody, proč si nový HUAWEI nova 9 SE oblíbily Elizabeth Kopecká a Mia Křížková, ambasadorky kampaně. Obě přitomdo puntíku vystihují motto, které doprovází celý launch: be beautiful, be powerful”.

 

HUAWEI nova 9 SE

 

Kromě krásy totiž pojí obě amabasadorky pojí jedna dovednost — okouzlit okolí vším, na co jen sáhnou. Elizabeth Kopecká (na snímku výše) v poslední době září jako zpěvačka, kterou si fanoušci vryli do paměti díky jejímu pronikavému hlasu (umístila se na 2. místě v SuperStar). Mia (na fotce níže) zase každého zaujme nejen svými modrými vlasy, ale také platí za multitalentovanou umělkyni — je vyhledávanou vizážistkou, retušérkou a hlavně fotografkou.

 

Huawei nova 9 SE

 

V jakých variantách bude HUAWEI nova 9 SE k mání?

V souladu se stylem řady HUAWEI nova bude HUAWEI nova 9 v prodeji hned ve třech barvách: Crystal Blue, Midnight Black a později i Pear Whitel. Další informace o produktu najdete na stránkách Huawei.com./cz.