To nejlepší do uší podle Jiřího Buriana alias Kapitána Dema

 

Čistý zvuk a široký rozsah je samozřejmostí

Zprostředkovat uživatelům co nejvěrnější a nejsilnější zvukový zážitek je jednoznačně hlavním posláním nových HUAWEI FreeBuds Pro 2. Díky systému Hi-Res Dual Sound zní výsledný zvuk opravdu špičkově. Stejně tak se mohou sluchátka pochlubit rozsahem 14 Hz až 48 kHz, takže vám vždy dokonale vykreslí i ty nejjemnější detaily a každý poslech, bez ohledu na to, který hudební žánr je váš oblíbený, bude skutečným zážitkem.

Za zmínku stojí také fakt, že HUAWEI FreeBuds Pro 2 vzešla ze spolupráce s firmou Devialet specializovanou právě na audio technologie. To je jednou ze záruk, že si sluchátka zamilují i posluchači s těmi nejpřísnějšími nároky. Kvalitu zvuku ocenil také Jiří Burian alias Kapitán Demo:Sluchátka HUAWEI mne zvukově velmi příjemně překvapila, zejména na spodních frekvencích, a také čistotou a ryzostí zvuku. Horní frekvence by, dle mého názoru, mohly být průraznější, ale i tak je poslech velmi příjemný a reálný.“

 

Jiří Burian a sluchátka od Huawei

 

Aby vás nic nerušilo

Zážitek z poslechu ale nezávisí pouze na rozsahu. Výkon HUAWEI FreeBuds Pro 2 podporuje také další šikovná vlastnost, a sice aktivní potlačování okolního ruchu. To má v praxi hned dvojí využití. Za prvé vás nic nebude rušit při poslechu vaší oblíbené muziky. Veškerou pozornost tak můžete věnouvat pouze sobě a každičkému tónu skladby. Zároveň sluchátka zajišťují potlačení ruchu při telefonování, takže dokonce ani silný vítr nebo déšť vás neomezí. Při vašich hovorech druhá strana uslyší váš hlas vždy jasně a čistě, bez hluku z okolí.

Když mají technologie styl

Dobře provedený design dnes znamená mnohem více než pouze atraktivní vzhled. Kombinuje v sobě také praktičnost a pohodlné nošení. Zde si designéři opravdu vyhráli, výsledkem je totiž harmonie tohoto všeho, navíc ve velmi líbivém obalu. „Baví mne jejich progresivní design. Nevypadají jako všechna sluchátka své třídy. Sedí skvěle v uchu,“ popisuje Jiří Burian design produktu.

 

Free Buds Pro 2 Huawei a Jiří Burian

 

Barevné provedení patřilo vždy k přednostem sluchátek FreeBuds Pro. HUAWEI se drží filozofie dokonalého propojení technologií a estetiky a tak vždy pečlivě volí ty odstíny, které si uživatelé zamilují na první pohled. Všechny barevné varianty jsou jednoduché, elegantní a zároveň působí velice stylově, aby s nimi jejich uživatelé mohli vyjádřit svůj smysl pro módu.  U verze FreeBuds Pro 2 můžete vybírat ze tří barev, a to z futuristické Silver Blue s perleťovým odleskem, vesmírné Silver Frost s kovovým efektem nebo zářivé Ceramic White.

Pohodlné nošení od rána až do večera

Kromě barev si vás FreeBuds Pro 2 jistě získají také po praktické stránce. Konstrukce byla navržena tak, aby sluchátka seděla pohodlně v uších a proto také přichází s třemi velikostmi měkkých silikonových nástavců, mezi kterými si každý dokáže najít tu nejlepší sobě na míru. Nástavce jsou vyrobeny z bezpečných, zdravotnických materiálů, jsou antibakteriální a přívětivé také pro uživatele citlivé pokožky.

Zpracování krytu navazuje na předchozí model a uchovává si tak své jemné a zaoblené provedení. Celé balení působí moderně a zároveň bytelně, takže se můžete spolehnout, že opravdu něco vydrží.

Taky máte pocit, že HUAWEI FreeBuds Pro 2 prostě musíte mít? Pořiďte si ty své již teď za cenu 4 990 Kč na oficiálním e-shopu HUAWEI.

Měření