Vše pod kontrolou: hodinky, sluchátka i smartphone v dokonalé symbióze

Řada Samsung Galaxy funguje v dokonalé harmonii unikátního Galaxy Ekosystému. Stačí jen propojit svůj Microsoft účet nebo Spotify účet se Samsung account a můžete naplno využívat všech výhod. Už jsme si všichni tak nějak zvykli, že máme svůj smartphonu doslova přilepený k ruce, protože zkrátka někdy potřebujeme být stále na příjmu. V některých situacích to je ale přinejmenším nepohodlné. A ne vždy je k dispozici místo, kam telefon viditelně odložit a ne vždy mají naše kalhoty nebo kabáty kapsu, že?

Malé detaily, které potěší každý den

Tento problém skvěle řeší právě propojení více zařízení. Díky hodinkám můžete okamžitě sledovat veškeré notifikace. Pomocí nich lze zvednout hovor nebo odpovědět na zprávu. Bezdrátová sluchátka zase dokonale přehrají zvuk, ať už z probíhajícího hovoru, přehrávaného playlistu nebo filmu, i když se třeba zrovna pohybujete ve fitku. Spoustu dalších funkcí navíc oceníte, ať už jsou vaše priority a životní styl jakýkoliv. Jaké to jsou?

Sluchátka Samsung Galaxy Buds2 Pro

Tato extra pohodlná bezdrátová sluchátka jsou k dispozici v 5 barevných provedeních a se třemi nástavci, takže si je můžete přesně přizpůsobit velikosti svých uší tak, aby se vám nosily skutečně pohodlně. Navíc váží jen 5,5 g! Daleko zajímavější jsou ale jejich funkce. Pokud si například neužíváte vzdychání ostatních cvičících ve fitku a opravdu se chcete ponořit do sebe svého světa, technologie aktivního potlačení okolního hluku vám to umožní. Kromě toho si můžete nastavit, zda chcete, aby vám při hudbě více vyzněly basy nebo vysoké tóny. Stejně tak dokážou přenášet zvuk z hovorů – vaše kamarádky i rodinu uslyšíte opravdu zřetelně a bez šumění. Což ne vždy je vlastně výhoda, že?

Smartphone Galaxy Z Flip4

Tento skládací telefon s ohebným displejem je malý, ale výjimečně výkonný i ve složeném režimu. Vůbec nejuniverzálnější fotoaparát na světě vám pomůže zachytit vzpomínky z jakéhokoliv úhlu. Díky funkci Quick Shot si můžete vyfotit selfie přímo z vnějšího displeje na krytu a zároveň uvidíte celý záběr ještě před stisknutím spouště. Díky tomu, že jde složit už také při pořizování fotografií nebudete potřebovat žádný stojánek nebo předmět, o který je nutné smartphone opírat. Vzniknout tak skvělé záběry z nových neotřelých úhlů – skvělý a rychlý obsah pro vaše sociální sítě.

Hodinky Galaxy Watch5

Neznáme lepšího motivátora ke zlepšení životního stylu, než jsou chytré hodinky. Watch5  dokážou zaznamenávat spoustu zdravotních údajů a spolu s aplikací Samsung Health vyhodnocovat, na čem byste ještě mohla zapracovat. Hodinky pozorují kvalitu vašeho spánku, srdeční tep, kroky nebo třeba spálené kalorie. Jejich velkou výhodou je i velmi dlouhá výdrž baterie, která se také velmi rychle nabíjí. Z 0 % na 45 % hodinky nabijete už za 30 minut. Díky perfektnímu propojení s vaším smartphonem můžete pomocí hodinek i naplánovat své další dobrodružství pomocí Google Maps, přehráva videa na Youtube, surfovat na internetu nebo požádat o pomoc asistenty Bixby nebo Google Assistant.

 

Měření