REKLAMA

5 silvestrovských outfitů Pietro Filipi, jež užijete celý rok

Připraveni užít si silvestrovskou party? Máte plán. Šampaňské už se chladí. Taneční střevíce jsou předražené. Skvěle! Teď už jen vyřešit, co si obléknout na sebe. V rámci udržitelné módy od nás neuslyšíte to, že si máte přímo na tento jeden jediný den v roce koupit něco na sebe. Vlastně právě naopak! Poslední dobou se v redakci ELLE snažíme nakupovat s rozmyslem a tak, abychom všechny kousky využily během celého roku. 

Proto jsme z nové kolekce české módní značky Pietro Filipi vybraly 5 kousků, s nimiž uděláte parádu nejen na každé party k oslavám závěru roku 2019.

Pietro Filipi

Kožené šaty

Věčný a vděčný kousek šatníku, který vás zachrání přesně ve chvíli, kdy to bude nejvíc potřeba. Noste je s kozačkami nebo tradičními lodičkami. Noste je s klasickým sáčkem (super kousek do každé kanceláře), ale klidně přes ně přehoďte i mikinu (a vyrazte na jakoukoli hipsterskou party). Noste je s láskou. A noste je celý rok. Přesně jako my.

kožené šaty, Pietro Filipi, 8990 Kč

cara
Pietro Filipi

Body

Pokud doma žádné body nemáte, pak vám rozhodně doporučujeme nějaké si pořídit. My jsme si zamilovaly tento šedý kousek z dílny Pietro Filipi. Nadčasové a super trendy zároveň! Bude vypadat skvěle k džínám a bílým teniskám kdykoliv v průběhu roku, ale hlavně s ním zazáříte právě na Silvestra, kdy ho oblékněte s koženými kalhotami a jednoduchými páskovými sandálky. 

body, Pietro Filipi, 2490 Kč

cara
Pietro Filipi

Overal

Hledáte model, v němž vás nejen na Silvestra nikdo nepřehlédne, ale zároveň si ho užijete i v průběhu roku? Pak pro vás jednoduchou volbou musí být overal. Vídáme ho na celebritách na červeném koberci, nosí je fashion insideři na přehlídkách a pro řadu z nás se stávají samozřejmou součástí celoročního šatníku. Objevte jejich kouzlo i vy.

overal, Pietro Filipi, 6990 Kč

cara
Pietro Filipi

Little sparkly dress aneb Malé třpytivé

Povyšte kouzlo „malých černých koktejlek” o level výš a pořiďte si do svého šatníku alespoň jedny šaty, které mu dodají jiskru. Rozhodně je užijete nejen na oslavy posledního dne v roce, ale budete v nich za hvězdu i na všech oslavách a party v průběhu roku 2020. A když na to přijde, klidně v nich vyrazte i do práce. Hlásíme, že je vždy lepší být „overdress” než „underdress”. Nemyslíte?

šaty, Pietro Filipi, 5990 Kč

cara
Pietro Filipi

Kožená bunda

Jestli ještě žádnou v šatníku nemáte, pak vězte, že se stane zásadním kouskem. Nikdy nezestárne a radovat se z ní budete napříč všemi módními trendy a celoročně. Na Silvestra v ní vyrazte spolu s romantickou nabíranou sukní a vysokými podpatky. O víkendu ji pak klidně oblékněte s džínami a oblíbenými teniskami. 

křivák, Pietro Filipi, 7990 Kč

REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA