REKLAMA
REKLAMA

Jeden outfit pětkrát jinak: Stylingové tipy pro babí léto

Babí léto je tu a s ním i časté dilema, co si ráno vzít na sebe, abyste vypadala cool a zároveň vás netrápily stálé změny teplot. S našimi tipy už nemusíte dlouho přemýšlet, jak vyřešit počasí, kdy je ráno na kabát a kozačky a odpoledne na šaty s teniskami. S novou kolekcí bot a doplňků Gino Rossi, které najdete exkluzivně v prodejnách CCC, snadno povýšíte jednoduchý outfit na pět zaručených módních kreací.

 

Look #1: Kovbojské polokozačky

Saténové slip dress ovládly street style všech světových týdnů módy a i vám rozhodně nesmí chybět v šatníku. Dají se totiž nosit na milion způsobů. Ráno si je přehoďte nadčasovým béžovým kabátkem a dolaďte kovbojskými nízkými kozačkami. Pohodlí, styl a teplo zaručeno.

 

Kovbojské kotníkové kozačky, Gino Rossi, prodává CCC.
Info ikona

Kovbojské kotníkové kozačky, Gino Rossi, prodává CCC.

 

Look #2: Hezké ugly sneakers

Že se protiklady přitahují vám dokáže look číslo dva. Snoubí se v něm sportovní mikina, trendy velké tenisky se sofistikovanými saténovými šaty a elegantní kabelkou. Tahle kombinace stojí za to, vyrazit v ní můžete na pohodový oběd v době, kdy by vám v kabátku a kozačkách bylo už příliš horko.

 

Ugly sneakers, Gino Rossi, prodává CCC
Info ikona

Ugly sneakers, Gino Rossi, prodává CCC.

 

Look #3: Stylové jehly

Vyrážíte na schůzku, kde chcete vypadat pro změnu o něco elegantněji? Vsaďte na stylové jehlové polokozačky v tmavě zeleném odstínu. Zatímco vršek zůstane ležérní, dolní část outfitu bude díky rozevlátému saténu působit étericky.

 

Nízké kozačky na jehlovém podpatku, Gino Rossi, prodává CCC.
Info ikona

Nízké kozačky na jehlovém podpatku, Gino Rossi, prodává CCC.

 

Look #4: Glam rock kozačky

Na večeři pak váš outfit proměňte v glam-rockovou kreaci. Díky psaníčku s ostny a stylovými boots to bude hračka. Rockové boty totiž nesmí s přicházejícím podzimem chybět žádné z vás. Jsou pohodlné, zahřejí a navíc vypadají skvěle jak k džínám, tak k šatům a sukním.

 

Rockové polokozačky, Gino Rossi, prodává CCC | Kabelka, Gino Rossi, prodává CCC
Info ikona

Rockové polokozačky, Gino Rossi, prodává CCC. | Kabelka, Gino Rossi, prodává CCC.

 

Look #5: Atraktivní kozačky s otevřenou špičkou

A na závěr večera můžete vyměnit mikinu za kabátek a pomocí chic kozaček s otevřenou špičkou vytvořit jemný look plný ženskosti. Hodit se bude jak na skleničku s kamarádkami, tak na rande. Rafinované kozačky odhalující prsty jsou pro babí léto ideální volbou.

 

Kotníkové kozačky s otevřenou špičkou, Gino Rossi, prodává CCC | Kabelka, Gino Rossi, prodává CCC
Info ikona

Kotníkové kozačky s otevřenou špičkou, Gino Rossi, prodává CCC. | Kabelka, Gino Rossi, prodává CCC.

 

Kolekci najdete v prodejnách CCC a na www.ccc.eu.

 

Foto: Adriana Fialová | Styling: Šárka Štursová | Modelka: Vanesa Š. / Pure Model Management | Make-up a vlasy: Nela Nešetřilová / SOLO | Supervize: Klára Tomková

REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA