Objevte svět, kde se plní ty největší módní touhy

Na koncept, v němž najdete pod jednou střechou (nebo webovou adresou) ty nejlepší věci od vybraných luxusních značek, přísahají slovenské ženy. Na Slovensku totiž módní obchod Cube úspěšně provozuje již deset let celkem tři prodejny a eshop. A konečně otevřel svůj eshop také u nás. Voilá!

Skvosty od Furly

Furla je brand proslulý svou mistrovskou kombinací italské kvality a kreativity. Přemýšlíte o nové kabelce? Aktuální jarní kolekce Furla je plná pastelových barev, monogramových a květinových potisků či různých materiálů. Potrpíte si na klasiku? Ikonickým modelem je FURLA 1927.

 

Módní skvosty z Cubeshop.cz

 

Kreativní Marc Jacobs

Americkou značku, v jejíž kreativních kampaních účinkují největší hvězdy typu Evy Mendes, Heidi Klum nebo Cary Delevigne, netřeba dlouze představovat. Nabídka sortimentu je přitom velkolepá — můžete vybírat z oblečení, kabelek, obuvi a šperků přes šátky a opasky až po kosmetické tašky. V rámci jarní kolekce z dílny Marc Jacobs přitom nechybějí kousky ve výrazných barvách nebo s potisky. A top modely? The TOTE BAG a The Snapshot, jež jsou k mání ve vícero provedeních. 

CUBE

 

Stylový Michael Kors

Tahle americká značka je hotovou oslavou jména svého zakladatele a především luxusu jako takového. Cube se zaměřuje na široký výběr - od oblečení, kabelek, obuvi nebo peněženek až po sluneční brýle a další doplňky. Žhavé doporučení: V jarní kolekci Michael Kors pátrejte po řadě Signature!

 

Módní skvosty od Cubeshop.cz

 

Průkopnická Vivienne Westwood

Nápadné až extravagantní kousky ve výrazných barvách, to je Vivienne Westwod. U téhle světové ikony vlastně nezáleží, jestli vaše srdce bije pro neotřelé šperky, nebo originální kabelky, vždy si rozhodně přijdete na své. Specialitou ovšem je linie Vegan a Made in Kenya, kolekce ručně vyráběných kabelek vytvořených z recyklovaných materiálů na podporu udržitelné módy a úrovně života afrických žen. Tleskáme a obdivujeme!

 

Módní skvosty od Cubeshop.cz

 

Kde si splnit všechny módní sny?

Kromě výše uvedených značek můžete nakoupit i brýle od dalších luxusních značek, jako je Ralp Lauren, Valentino, Prada, Versace a další. Namlsala jste se? Skvělé je, že prodejní platforma působí i v online sféře, takže své vysněné kousky můžete nakupovat jak v kamenné prodejně v pražském Novém Smíchově, tak i online na cubeshop.cz nebo cubeshop.sk.

Měření